Broken Fang bileti vs envanter

MetehngGll

Picopat
Makaleler
1
Merhabalar. 17 Aralık doğum günüm. Sizce broken fang operasyonu bileti mi alayım? Yoksa 150 TL’ye envanter mi dizeyim?
Envanter diz derseniz nasıl bir şey yapabilirim? Atarsanız sevinirim.
Envanterde her silah için değil kullandıklarım için alırım. Kullandığım silahlar şunlar:
Ak 47.
M4A4 (güzel A4 skini yoksa A1S olabilir)
AWP.
Deagle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben operasyonu tercih ettim. Çünkü envanter değerim 1 gecede 70 TL düştü. O kadar düştü ki tüm envanteri sattım hala bilet alamıyorum. Biriktiriyorum, alınca da zaten 25 yıldıza şu anki fiyatı ile 95 TL olan bi' ajan satın alabilirsiniz (İnşallah fiyatı düşmez :D.).

Ben operasyonu tercih ettim. Çünkü envanter değerim 1 gecede 70 TL düştü. O kadar düştü ki tüm envanteri sattım hala bilet alamıyorum. Biriktiriyor, alınca da zaten 25 yıldıza şu anki fiyatı ile 95 TL olan bi' ajan satın alabilirsiniz (İnşallah fiyatı düşmez :D.).

Aynı şey benim başıma da geldi. 70 TL zarar ettim şu an. Birazcık bekleyeceğim fiyatların artması için.

Aynı şey benim başıma da geldi. 70 TL zarar ettim şu an. Birazcık bekleyeceğim fiyatların artması için.
Biraz geç artar gibi. Benim hemen satma sebebim seri yıldız kasıp o ajanı fiyatı düşmeden 1-2 kere almak.
Peki sizce operasyon bileti yerine skin alsam hangisini alayım sizce?
1- Ak 47 redline field tested ve m4a4 desert strike well worn
2- ak 47 safety net, m4a4 desolate space ve şu yeni gelen metal kurukafalı awp

Geri
Yukarı