Broken fang kasaları satılmalı mı?

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
50 tane kasam var ve bekletiyorum. 6.50 iken pazar banı vardı satamadım şu an ise içler acısı şekilde 5 lira, hatta daha da aşağıya düşmüş durumda. Sizce daha fazla bekletmeli miyim yoksa satmalı mıyım?

Bu arada rmr biriktirmeyin asla satın bile almayın insanlar sürekli alıp açıyorlar içinden çıkan şeylerin piyasasını düşürüyorlar. Normal fiyatlarına dönmeleri 2 hatta 3 yılı bulabilir. O kadar zamanda zaten o paranın kat kat fazlasını hayatta kazanırsınız :D teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence şu an bekle. Pazar alt üst olmuş durumda. Dolar kuru arttığı için biletler ve kapsül fiyatları %15 mi ne zamlandı. En azından fiyatların 6.50 olmasını bekle, ya da 1 sene beklettikten sonra sat.

6.50'ye kurdum bir daha da dokunmuyorum ancak fiyat düştükçe içime feci bir kurt düşmüştü :D teşekkürler hocam bekleteceğim benim için sıkıntı yok zaten sınavlarım işlerim var yaza umarım satılmış olur.

4.40 oldu, ve gittikçe düşüyor.
Son zamanlarda bilet alıp, yıldızlarla kasa alıp satanlar çoğaldığı için böyle oldu diye tahmin ediyorum.
Bekletin, ilerde artabilir.

Pazarı açarsanız şu an manipüle ettiklerini görebilirsiniz. Taktik şu adamda atıyorum farklı farklı hesaplarda 1000 kasa var. Adam 3-5 kuruş aşağı koyuyor envanterden satan adam bunun düşük olduğunu sanıp 3-5 kuruş aşağısında ilk adamın düşürdüğü fiyattan koyuyor bu iş böyle birike birike kelebek etkisi ile bu fiyatlara kadar düşüyor. Tahminimce geri yükselecek ben bekletiyorum. YTD.

4.40 oldu, ve gittikçe düşüyor.
Son zamanlarda bilet alıp, yıldızlarla kasa alıp satanlar çoğaldığı için böyle oldu diye tahmin ediyorum.
Bekletin, ilerde artabilir.
Teşekkür ederim. Bekleteceğim.
Pazarı açarsanız şu an manipüle ettiklerini görebilirsiniz. Taktik şu adamda atıyorum farklı farklı hesaplarda 1000 kasa var. Adam 3-5 kuruş aşağı koyuyor envanterden satan adam bunun düşük olduğunu sanıp 3-5 kuruş aşağısında ilk adamın düşürdüğü fiyattan koyuyor bu iş böyle birike birike kelebek etkisi ile bu fiyatlara kadar düşüyor. Tahminimce geri yükselecek ben bekletiyorum. YTD.
Yorumunuz için teşekkür ederim bende bekleteceğim yalnız olmamak enazından rahat hissettirdi :D .

Geri
Yukarı