Browni Gold vs Browni İntense

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar siz hangisini daha çok seviyorsunuz? Ben gold taraftarıyım. Diğeri gerçekten çok ağır ve birden fazla yiyince mide bulandırıyor. Bu gold müthiş bir şey ama, 5-6 tane bile yiyebiliyorum arka arkaya. Hem tat olarak hem hafiflik olarak gold en sevdiğimdir. Her gün düzenli yerim 😅 Peki siz hangisini daha çok seversiniz? Ekşi sözlükten bir arkadaşın bu gold ile alakalı yorumunu aşırı beğendim :D :D

Ekraan Alıntısı.PNG

Bu arada 6-7 lira olmuş meret.

Karamelli olmayan İntense daha iyi bence.
Hocam o da iyi de doğru düzgün yiyemiyorum midemi bulandırıyor o. Onun yerine gold alıp gömüyorum. Bağımlılık yapıyor resmen. Mesela bir normalini yediğim zaman artık canım çekmiyor bir süre. Ama gold yediğim gün ertesi gün tekrardan alma isteği geliyor :D Büyü yapmışlar sanki her gün her gün almam için.

Hocam o da iyi de doğru düzgün yiyemiyorum midemi bulandırıyor o. Onun yerine gold alıp gömüyorum. Bağımlılık yapıyor resmen. Mesela bir normalini yediğim zaman artık canım çekmiyor bir süre. Ama gold yediğim gün ertesi gün tekrardan alma isteği geliyor :D Büyü yapmışlar sanki her gün her gün almam için.
Ben de goldun tadını alamıyorum çok hafif, İntense böyle hissettiyor kendini :D

Yeni konular

Geri
Yukarı