BTC'de ne kadar kaybınız var?

57'Alay

Kilopat
Kek günü
Daha fazla  
Merhaba;

Sazan avi gibi atladığım bu kripto' dünyasında 1400TL' kaybım var, 42-43'arasın da al sat yapmaya calışırken kötü yakalandık umarım sizlerin yoktur, geri çekildim şu an kaybımama rağmen o ilk altığım Coin'den daha yüksek rakamlar alabiliyorum, sizce Max alt ne kadar görür, ve hangi Coin'i almayı önerirsiniz, BTC-ETC-BNB-avax?

Merhaba;

Sazan avi gibi atladığım bu kripto' dünyasında 1400TL' kaybım var, 42-43'arasın da al sat yapmaya calışırken kötü yakalandık umarım sizlerin yoktur, geri çekildim şu an kaybımama rağmen o ilk altığım Coin'den daha yüksek rakamlar alabiliyorum, sizce Max alt ne kadar görür, ve hangi Coin'i almayı önerirsiniz, BTC-ETC-BNB-avax?

Hocam bu işlerden anlamam ama çoğu kişi batmış babam tutturdu 100.000 TL kredi çekip altın alacağım satacağım diye bende kripto para alalım dedim şimdi kriptomu daha iyi sizce Online altın alıp satmak mı bu zamanda kripto para alınır mı?

Hocam bu işlerden anlamam ama çoğu kişi batmış babam tutturdu 100.000 TL kredi çekip altın alacağım satacağım diye bende kripto para alalım dedim şimdi kriptomu daha iyi sizce Online altın alıp satmak mı bu zamanda kripto para alınır mı?
Yatırım tavsiyesi değildir ama bence hiç bulaşılmaz şu an piyasa çok karışık.

Battık. Ben dükkanı ipotek vermiştim. 😂 Şaka bir yana haramla işim olmaz. Giderim her salı alnımın teriyle muşmula satarım helalinden kazanırım ekmek paramı. Yattığı yerden kimseye para vermezler. Emek lazım.
Bunun haramla alakasını anlatır mısınız bana? Altın, dolar, euro vs de almamanız gerekiyor bu zihniyete göre, hatta aldığınız her eşyayı aynı fiyattan geri satmalısınız, sakın üzerine kar filan koymayın ticaret haram çünkü(!)

Merhaba;

Hiçbir zaman gerçeği sanal ile değişmem.

Geri
Yukarı