BTCTurk ile Bitcoin al sat yapmak kar getirir mi?

eXxx

Picopat
Yer
ZindanAltı
Merhabalar. 300 TL gibi bir param var ve BTCTurk'te Bitcoin al sat ya da başka önerebileceğiniz bir şey varsa kısa vadede kar yapabileceğimiz fikir ve deneyimlerinizi bekliyorum.

Merhabalar. 300 TL gibi bir param var ve BTCTurk'te Bitcoin al sat ya da başka önerebileceğiniz bir şey varsa kısa vadede kar yapabileceğimiz fikir ve deneyimlerinizi bekliyorum.
Bitcoin sürekli değişiyor yapmak istediğin paraya bağlı 100tl yatırıp 30tl kadar kaybedebilirsin.

Sürekli değişen bu hareketleri tahmin etmek ve panik yapmadan karar vermek tecrübe gerektirir. İlk olarak simülatörden deneyin, yeterli tecrübeyi edindiğinizi düşündüğünüz anda gerçekten yatırıma başlayabilirsiniz.

WoW yazık olmuş. Geçmiş olsun efenim bende biraz küçük heyecanlar arıyorum televizyonda reklamını gördüm BTC türkün küçük bir miktarla girmek istedim 200-300 gibi ama pek sağlıklı durmuyor anlaşılan.

Bu işler zaten 200 300 ile yapılcak işler değil 1 ay uğraşırsın Max 100 TL kazanirsın eğer iyi kazanmak istiyorsan yüklü girceksin.

Merhabalar. 300 TL gibi bir param var ve Btcturk'te Bitcoin al sat ya da başka önerebileceğiniz bir şey varsa kısa vadede kar yapabileceğimiz fikir ve deneyimlerinizi bekliyorum.

300 lirayla günlük güzel karlar elde edebilmek istiyorsan margin trading yapman lazım kaldıraçlı işlemlere girersen 300 lira ile harçlık çıkarabilir hatta onları tutup güzel karlara da gidebilirsin çok kolay para kazanırsın ama çok da kolay kaybedersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı