BTK AKK İçin Anket Başlattı

2016/DK-THD/393 Sayılı Kararname
  • http://www.btk.gov.tr/File/?path=ROOT/1/Documents/Kamuoyu+Görüşü/Taslak+düzenleme.pdf
BTK, AKK hakkında bir anket hazırladı. Anket 10 Ekim 2016 tarihinde sona erecek.
Ankete buradan katılıyorsunuz:

Kamuoyu sonucuna göre, ya AKK büyük oranda iyileştirilecek, ya da kaldırılacak. Ayrıca bu anket AKK kaldırılma tarihinin 31 Aralık 2018'den daha geriye çekilmesinde rol oynayacak. Yani AKK illetinden bezen bu ankete katılsın. Kim AKK kalsın ister ki, ankete kalıyor bu istek.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Ali Güngör @Recep Baltaş - Technopat olarak bir taslak hazırlarsanız herkes için emsal niteliğinde olur. Herkes ne yazacağını şaşırmış, bu anket bir etmen olur mu bilinmez ancak bot gibi herkes aynı mesajı göndermeli bence. En azından birisini okurlar belki, ben hiç zannetmiyorum bu mesajları okuyacaklarını. Avrupa Birliği internet erişimini ücretsiz yapmak istiyor, biz hala..........

31.12.2018 çok uzak bi tarih, 01.01.2018 olabilmesi ve Avrupa'da 20-30mbps hızın standart sunulmasına karşın ülkemizde standart hızın 3-4mbps olması gerçekten utanç verici. Bu yönde anketi doldurdum ve gönderdim.

Bu konu önemli, hepimiz çekilen çileyi biliyor ve yaşıyoruz, kimse geri durmasın, artık bazı şeyleri değiştirelim...

Saygılar.

Tarihin yıl bölümünde ne kadar 2018 yazsada 2019 demektir 31.12.2018 tarihi. Kaldı ki bu tarihte karar verilecek garantisi de yok. Bu tarihin en az 1 sene geri çekilmesi gerekir. Sorun belli çözüm belli bu kadar uzun bir süre koymanın mantığı yok eğer hızlı bir şekilde çözüm üretmek istiyorsanız.

Donanımhaber de uzun süredir var olan bir hareketin sonucu olarak en azından sesimizi duydular bu saatten sonra bence herkesin ister münferit ister grup halinde bu hak talebine destek vermesi gerek.
Ben Technopat gibi kaliteli bir forum çevresinin bulunduğu ortamdan da bu hak talebine en azından tecrübeleri dahilinde destek olmasını bekliyorum.

@win987 @BilgisayarMeraklısı AKN olmadan olmaz. Alt yapının çökmemesi ve sağlıklı işlemesi için.
Ülkemizde düzgün uygulanmıyor ve sorun da bu. Siz boş yere çenenizi ve kendinizi yorup AKN kalksın diye bağırmayın. AKN nin kalkması mümkün değil çünkü ülkemizin alt yapısı buna hazır değil. Düzenlemeler yapılması gerek fakat asıl AKN kalksın demek saçmalıktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı