BTK'nin engellemediği VPN önerisi

Aydinikus

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Death Valley
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, birkaç yıl önce OkayFreedom kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Geçenlerde 1 yıllık lisans satın aldım. Programı kurdum, açtım, bağlandı ama hiçbir şekilde internet erişimi sağlayamadım. Araştırdım, sanırım BTK engellemiş. Şu an BTK ile ilgili bir ton şey yazardım ama bir işe yaramayacağı için boşuna parmaklarımı yormayacağım. Neyse, sizden ricam Türkiye'de problemsiz bağlanan VPN önerisi. NordVPN gözüme çarptı. Aktif kullanan var mı?

Arkadaşlar, birkaç yıl önce OkayFreedom kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Geçenlerde 1 yıllık lisans satın aldım. Programı kurdum, açtım, bağlandı ama hiçbir şekilde internet erişimi sağlayamadım. Araştırdım, sanırım BTK engellemiş. Şu an BTK ile ilgili bir ton şey yazardım ama bir işe yaramayacağı için boşuna parmaklarımı yormayacağım. Neyse, sizden ricam Türkiye'de problemsiz bağlanan VPN önerisi. NordVPN gözüme çarptı. Aktif kullanan var mı?
Express VPN çok iyi denemeni tavsiye ederim.

Express VPN çok iyi denemeni tavsiye ederim.
Sitesine erişim sağlayamadım.
Bir VPS veya VDS sunucu alıp kendiniz de kurabilirsiniz. Sizin işinizi görür en azından.
VPS daha yüksek bant genişliği istiyor diye biliyorum. Bende ki 2 Mbps bile değil.
Her VPN her an yasaklanabilir. Bunun garantisi yok. VPN'e para bayılmak riskli bir durum.
VPS veya VDS dışında yapacak bir şey var mı?

Opera tarayıcısında ücretsiz VPN var ama işinizi görür mü?
Deneyimledim fakat tatmin etmedi.

Bir de işin ilginç yanı telefonla hotspot aracılığı ile internetimi paylaştığımda VPN bağlanıyor ve akıyor. Bana bu durum BTK açısından çelişkili geldi.

Benim internette mi sıkıntı var anlamadım ama sitelerine giremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı