Btwin Rockrider 540 Alınır mı?

Bahadır34

Hectopat
Daha fazla  
Btwin Rockrider 540 almayı düşünüyorum fiyatı düşünce. Sizce iyi midir? Kullananlar yardımcı olursa sevinirim. Decathlon yılbaşı indirimi falan oluyor mu? Bisikletler ne zaman indirime girer?
Btwin Rockrider 540 almayı düşünüyorum fiyatı düşünce. Sizce iyi midir? Kullananlar yardımcı olursa sevinirim. Decathlon yılbaşı indirimi falan oluyor mu? Bisikletler ne zaman indirime girer?
@BilgisayarKurdu beni şu durumdan kurtar :D

@BilgisayarKurdu beni şu durumdan kurtar :D
@AeTh9sha yardımcı olursan sevinirim
@BilgisayarKurdu @AeTh9sha yardım edin lütfen.
Kimse yardımcı olmayacak galiba.

Son düzenleme:
Arkadaşlar aklınızda bulunsun, şu sıra konuya atılan ilk mesajdan bildirim gelmeyebiliyor. Görüp de cevap vermediğimiz zannedilip darılabiliyor bazı üyeler içten içe :) Ancak durum anlattığım gibi.

RR540 alınabilir elbette, Recep Abi de RR540 kullandı uzunca bir süre. Borcott bazı sıkıntılar yaşadı ancak bu fiyat segmentinde gayet alınabilir bir bisiklet bana sorarsan.
Yıl başı indirimi olup olmayacağı hakkında bilgim yok, @Borcott belki bilgi sahibidir.

Arkadaşlar aklınızda bulunsun, şu sıra konuya atılan ilk mesajdan bildirim gelmeyebiliyor. Görüp de cevap vermediğimiz zannedilip darılabiliyor bazı üyeler içten içe :) Ancak durum anlattığım gibi.

RR540 alınabilir elbette, Recep Abi de RR540 kullandı uzunca bir süre. Borcott bazı sıkıntılar yaşadı ancak bu fiyat segmentinde gayet alınabilir bir bisiklet bana sorarsan.
Yıl başı indirimi olup olmayacağı hakkında bilgim yok, @Borcott belki bilgi sahibidir.
Evet ocak ayında alacağım fakat Bianchi yeni fiyat listesini görünce şaşkına uğradım. Şuan hala RR540 ve Whiste Patwin 1824 var. Bu ikisinin fiyatı aynı sence hangisini almalıyım ? Bütçem 1800 TL
@Borcott yardım eder misin ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı