Bu ağa bağlanılamıyor hatası

Onur Acar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kendi Wi-Fime bağlanmak istiyorum fakat bu hatayı alıyorum. Başka bir Wi-Fi'ye bağlanmak istediğimde ise sorunsuz bağlanıyor. Bu arada kendi internetime birisini engellemek için ip adresine girdim oradan MAC adresini girip engelleyecektim deny e tıkladım ve ondan sonra bağlanamadım lütfen yardım edin. Engellendiğim için modem arayüzüne giremiyorum ve engeli kaldıramıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Kendi Wi-Fime bağlanmak istiyorum fakat bu hatayı alıyorum. Başka bir Wi-Fi'ye bağlanmak istediğimde ise sorunsuz bağlanıyor. Bu arada kendi internetime birisini engellemek için ip adresine girdim oradan MAC adresini girip engelleyecektim deny e tıkladım ve ondan sonra bağlanamadım lütfen yardım edin. Engellendiğim için modem arayüzüne giremiyorum ve engeli kaldıramıyorum.

Modemi fabrika ayarlarına sıfırlayıp baştan kurulum yapın şimdilik, aklıma başka çözüm gelirse yazıcam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı