Bu akşam saat 22'de Summer Game Fest var

PC'ye gelecek konsol oyunları duyurulma ihtimali nedir sizce? Bloodborne'ya da Ghost of Tsushima gelmesini çok isterim. Ama duyurulmaz gibi geliyor.

PC'ye gelecek konsol oyunları duyurulma ihtimali nedir sizce? Bloodborne'ya da Ghost of Tsushima gelmesini çok isterim. Ama duyurulmaz gibi geliyor.
Duyurabilirler hocam. Akşam 10'da göreceğiz onları.

Öyle bir şey olursa paraya para demez bence Sony. Oyun cidden harika.
Spider- Man markası bile 1,5 milyon sattı hocam. Paraya para demeyecek kadar çok gelir elde etmezler yine.

Hadi inşallah hocam o zaman.
Akşam zaten etkinlik başlayınca her ilgi çekici oyun gözüktüğünde bir sürü konu açan olacaktır. Şahsen bende ilgimi çeken oyun olursa konusunu açarım fakat onun dışında "X oyunu duyuruldu, şu tarihte geliyor." diye bu konunun içerisinde bilgilendirme mesajı atarım.

Yakuza 8 ve Yakuza Gaiden'dan bir şeyler görürüm umarım. MK1'in oynanış videosu zaten kesin olarak gösterilecek. Bunun yanında Bloodborne, GoT gibi PS Exclusive oyunlarından birkaçını PC'ye duyursalar güzel bir tanıtım olur kendi adıma.
O iki PS oyunu PC'ye duyurulsa zaten tüm Playstation sunumundan daha iyi olur.

Akşam zaten etkinlik başlayınca her ilgi çekici oyun gözüktüğünde bir sürü konu açan olacaktır. Şahsen bende ilgimi çeken oyun olursa konusunu açarım fakat onun dışında "X oyunu duyuruldu, şu tarihte geliyor." diye bu konunun içerisinde bilgilendirme mesajı atarım.

Eyvallah hocam. İzleyemeyecekler için büyük bir oyun değilse buraya yazmak, eğer çoğu kişinin isteyeceği bir oyun ise konu açmak gayet güzel olur.

O iki PS oyunu PC'ye duyurulsa zaten tüm PlayStation sunumundan daha iyi olur.

Kesinlikle katılıyorum. Ama ikisinin birden duyurulacağını pek sanmam. Gerçi sadece biri bile bizi uzun bir süre oylar. Oyunlar harbi sağlam çünkü.

Duyurabilirler hocam. Akşam 10'da göreceğiz onları.

Spider- man markası bile 1,5 milyon sattı hocam. Paraya para demeyecek kadar çok gelir elde etmezler yine.

Merakla beklediğim bir oyun kendisi parayı hazırladım bekletiyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Ama ikisinin birden duyurulacağını pek sanmam. Gerçi sadece biri bile bizi uzun bir süre oylar. Oyunlar harbi sağlam çünkü.
Bence duyurucaklarsa Bloodborne duyurulur. O oyunun PS5 güncellemesi bile yok.

Geri
Yukarı