''Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir.'' Hatası

limsthehell

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar ve sevgiler değerli Technopat üyeleri. Sizlere bana defalarca kez fark ettirmeden format atmama neden olmuş ve hala çözemediğim bu illet sorundan bahsetmek istiyorum. Bu hata hem yerel ağ bağlantılarına giriş yaparken ortaya çıkıyor hem de şimdi de Windows Defender'da. Yerel ağ için internette çeşit çeşit çözüm yolu gördüm fakat hepsini tek tek denememe rağmen bir sonuç alamadım. Sürekli internet sayfaları çakışıyor, Google gördüğünüz gibi eski fonta vs. döndü, ağınız yönetiliyor gibi hatalar alıyorum. Steam'de cihazımı (laptop) şarjdan çıkarınca bağlantı kesiliyor ve hata kodu 130'u veriyor. Google'da arama yaparken sürekli benden ipv4 bilmem nelerinden ötürü Captcha doğrulaması istiyor, daha neler neler...
İşletim sistemim Windows 10 Professional x64. Bu sorundan ötürü 4-5 kere format attım hala devam ediyor. Acaba indirdiğim bir şeyden mi kaynaklı? Bilemedim. Aşağıda screenshotları bırakıyorum. Sorunuma bir çözüm bulunması dileğiyle, teşekkürler.

Adsız.png
ss.png
Adsızasdas.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm: Windows Proxy Ayarlarını Değiştirememe - Technopat
Buradaki çözümü deneyebilirsin, şahsen benim de başıma gelmiş bir olay kısmen, bu makale sayesinde çözüm buldum istersen sen de bir bak.
Bunu daha önce zaten denemiştim, ancak işe yaramadı. İlginiz için teşekkürler.

Bazı zararlılar yapabiliyor bu hatayı. Zemana Portable ve EEK ile taratabilir misiniz?
Hemen deneyeceğim, teşekkürler.

O zaman sorun zararlı kaynaklı değil.
Bende buldu, şu şekilde.
- Tarama sonrası kısmının ss'ini attım, next'e basıyorum ancak tekrar scan yaptığımda aynı şekilde duruyor. Sağ taraftan delete'e basıp delete all yapıyorum ve next'e basıyorum, yine bir şey yok. Programı bilmiyorum, full sürüm olmadığı için mi böyle acaba.

Dosya Ekleri

• sad.png
    sad.png
    13,4 KB · Görüntüleme: 522
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı