Bu devirde Windows 7 kullanılır mı?

Windows 10 tarafından desteklenmeyen çok eski donanımlara sahiptir belki? :)
Halihazırda Windows 10 kullanıyor zaten arkadaş. Desteklemeyen bir donanım varsa "Kullanılır mı?" diye sormaz çünkü çaresizlikten yükler veya konuda durumu belirtir. Normal bir kullanıcının Windows 7 kurması mantıklı değil.

Sorulan soruya göre cevap verdim kısaca. "Windows 7 ile özel bir işi olmayan veya zorunda olmayan kimsenin kullanması mantıklı değil" diye değiştirelim yine de :)

Halihazırda Windows 10 kullanıyor zaten arkadaş. Desteklemeyen bir donanım varsa "Kullanılır mı?" diye sormaz çünkü çaresizlikten yükler veya konuda durumu belirtir. Normal bir kullanıcının Windows 7 kurması mantıklı değil.

Sorulan soruya göre cevap verdim kısaca. "Windows 7 ile özel bir işi olmayan veya zorunda olmayan kimsenin kullanması mantıklı değil" diye değiştirelim yine de :)
Konu sahibine göre değil de genele göre bir örnek verip kıllık yapayım dedim. Yoksa konu sahibi için yazdığının farkındayım. :)

DDR2 eski ve düşük sistemlerde 2014 ve öncesi oyunlar için kullanılır. Lakin şöyle bir durum var yakın zamanda tüm DDR2 sistemler, donanım ömrü vasıtasıyla öleceği için DDR3'de biraz kullanılır sonra komple kalkar diye düşünüyorum. Normal kullanıcı değil de devlet dairelerinde veya sunucularda kullanılabilir.

Halihazırda Windows 10 kullanıyor zaten arkadaş. Desteklemeyen bir donanım varsa "kullanılır mı?" Diye sormaz çünkü çaresizlikten yükler veya konuda durumu belirtir. Normal bir kullanıcının Windows 7 kurması mantıklı değil.

Sistemim=i7 870 RX 570 Pulse ITX 8 GB 8 GB DDR 1333 MHz RAM Crucial BX500 120 GB SSD WD Blue 500 GB 7200 RPM HDD ASUS P7P55LX anakart.

Bizdeki bir laptopun Windows 10 uyumlu driver'ları yok. Olsa bile kaldırmaz zaten cihaz çok eski o yüzden mecburen Windows 7 kurdum ona ve şu an tam bir virüs yuvası.

Geri
Yukarı