Bu dönemde iPhone 7, 7 Plus veya 8 Plus alınabilir mi?

Yansww

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar. Antika telefonumdan kurtuluyorum fakat bir kararsızlık içindeyim. Bütçeme uygun olarak 2. el iPhone 7 veya Plus buldum fakat araştırmalarımda 8 Plus'unda uygun olacağını söyledikleri için bir kararsızlıktayım. Bu dönemde 7 veya 7 Plus alınır mı? Ya da başka telefon modellerinemi yönelmeliyim (iPhone veya Android tutkunu değilim) öneriniz varsa teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi akşamlar. Antika telefonumdan kurtuluyorum fakat bir kararsızlık içindeyim. Bütçeme uygun olarak 2. el iPhone 7 veya Plus buldum fakat araştırmalarımda 8 Plus'unda uygun olacağını söyledikleri için bir kararsızlıktayım. Bu dönemde 7 veya 7 Plus alınır mı? Ya da başka telefon modellerinemi yönelmeliyim (iPhone veya Android tutkunu değilim) öneriniz varsa teşekkürler.
Hocam 7 alınmaz 8 de alınmaz.
İkisi de güncelleme almıyor ve pil ömürleri az.
1 sene kullanir değiştiririm derseniz 8 tercih edebilirsiniz.
Fakat ben 3 4 sene kullanacağım derseniz androide yönelin derim.
Bütçeniz tahminen 10k ise samsung a34 önerimdir.

7 ve 7 Plus'tan uzak durun vadesi doldu artık. 8 plus ikinci el piyasasında 7-8 bandında satılıyor ortalama. Bana sorarsanız değmez artık. 11 desek o da gereksiz pahalı. Galaxy S20 FE veya S21 bakabilirsiniz.

Şimdi bütçeye göre bir öneride bulunulabilir. Saydığınız telefonlar da alınabilir ama artık miladını doldurmak üzere olan telefonlar (eski bir iPhone7 kullanıcısıydım)

Geçen bir arkadaşım yeni çıkacak olan Samsung M34'ü önerdi. Bilemiyorum bütçeye bağlı özetle.

Şimdi bütçeye göre bir öneride bulunulabilir. Saydığınız telefonlar da alınabilir ama artık miladını doldurmak üzere olan telefonlar (eski bir iPhone7 kullanıcısıydım)

Geçen bir arkadaşım yeni çıkacak olan Samsung M34'ü önerdi. Bilemiyorum bütçeye bağlı özetle.
Hocamın bütçesi tahminen 10k.
7 ve 8 fiyatları 10kya yakın.
Bence en mantıklı seçenek a 34 olur

iPhone 8 serisi ancak uygun bulunduğunda alınır. SE 3-2/XS/XR daha mantıklı bütçe artarsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı