"Bu dosyayı açmaya yetkiniz yok" hatası

Berat YAY

Hectopat
Daha fazla  
Alttaki fotoğrafta ne oluyorsa o kadar çok sinir bozucu bir durum olmuyor. Çünkü çözemedim hâlâ.

_steam_api64 - Not Defteri 19.08.2022 00_13_13.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyayı silmenizi şiddetle öneririm. Güvenilir olmayan bir Repacker'dan indirmişsiniz, sahte bir windows uyarı mesajı yolladığı da bariz ortada. Ekranda gördüğünüz uyarı Repacker tarafından oluşturulmuş; kullanıcıyı kandırmak için.

Bu sitedeki yönlendirmeler yardımcı olacaktır.

Dosyayı silmenizi şiddetle öneririm. Güvenilir olmayan bir Repacker'dan indirmişsiniz, sahte bir windows uyarı mesajı yolladığı da bariz ortada. Ekranda gördüğünüz uyarı Repacker tarafından oluşturulmuş; kullanıcıyı kandırmak için.
Evet, scam gibi duruyor.

Dosyayı silmenizi şiddetle öneririm. Güvenilir olmayan bir Repacker'dan indirmişsiniz, sahte bir Windows uyarı mesajı yolladığı da bariz ortada. Ekranda gördüğünüz uyarı repacker tarafından oluşturulmuş; kullanıcıyı kandırmak için.

Virüs değil Steam'den oyun indirince de oluyordu düzeltmeden önce.

WordPad ile açmayı denediniz mi? Dosyaya sağ tıklayıp özellikleri açın alt kısımda "engellemeyi kaldır" butonu varsa tıklayıp kaydedin.

Eki Görüntüle 1490440

Sadece gösterdiğim dosya değil hiçbir dosyada olmuyor D diskinin içindeki.

Olay dosya değil arkadaşlar olay D diskine indirdiğim şeyde yönetici izni istiyor ve bir dosyada değişiklik yapacakken izin vermiyor.

Ve son olarak ben PC'ye format attım daha önce Hamachi indirdim diske gezginlerden izinler gitti formatladım direk her şeyi düzelir dedim sonuç yine bu.

Alttaki fotoğrafta ne oluyorsa o kadar çok sinir bozucu bir durum olmuyor. Çünkü çözemedim hâlâ.

Eki Görüntüle 1490417
LÜTFEN YARDIM EDİN

Son düzenleme:

Sadece gösterdiğim dosya değil hiçbir dosyada olmuyor D diskinin içindeki.

Ve son olarak ben PC'ye format attım daha önce Hamachi indirdim diske gezginlerden izinler gitti formatladım direk her şeyi düzelir dedim sonuç yine bu.

Öncelikle Hamachi ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum, bana göre tamamen bir lanet!
İnternet kullanımınızı bile etkiliyor.
Tavsiye etmiyorum.
Önce Kaspersky Total Security deneme sürümü ile tam tarama yapmanızı tavsiye ediyorum, çünkü resimdeki dosyanın hiç tekin bir dosya olduğunu düşünmüyorum.

1) eğer virüs bulamazsanız disk yönetimi bölümünden, D: Diskinin dinamik olup olmadığına bakınız. Eğer disk dinamik ise ona göre bir çözüm bulunur.

2) Hiren's BootCD PE indirip, USB'ye boot ediniz ve bilgisayarınızda çalıştırınız.
Hddscan, test disk gibi uygulamalardan D: Diskinizin durumunu kontrol ediniz.

Öncelikle Hamachi ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum, bana göre tamamen bir lanet!
İnternet kullanımınızı bile etkiliyor.
Tavsiye etmiyorum.
Önce Kaspersky Total Security deneme sürümü ile tam tarama yapmanızı tavsiye ediyorum, çünkü resimdeki dosyanın hiç tekin bir dosya olduğunu düşünmüyorum.

1) eğer virüs bulamazsanız disk yönetimi bölümünden, D: Diskinin dinamik olup olmadığına bakınız. Eğer disk dinamik ise ona göre bir çözüm bulunur.

2) Hiren's BootCD PE indirip, USB'ye boot ediniz ve bilgisayarınızda çalıştırınız.
Hddscan, test disk gibi uygulamalardan D: Diskinizin durumunu kontrol ediniz.

İndirdiğim şeyin virüslü olmadığını biliyorum öncelikle, Hamachi lanetni bir daha indirmem onun yüzünden 2-3 ayım gitti. Dying Light 2 için de virüs demeyi lütfen bırakın Kaspersky tam taramada bir şey bulamadı, oyun rahatça oynanıyor herhangi farklı garip bir dosya yok anlayacağınız tweaker olayı tamamen çözdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı