Bu düzen ne zaman değişir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna dönmesin de...

bu biraz bizim insaniyetimizle alakalı bence, avrupada insanlar daha medeni, görgülü'ler ondan dolayı yöneticilerde öyle oluyor.

Hala malum partiyi destekleyenlerin ya bir menfaati vardır ya da beynini örümcek ağları sarmıştır. Boş yapmayın yani kendinizi de yormayın açıklama yapmakla.

Ben başa geçtiğimde her şey düzelecek arkadaşlar, rahat olun.

Konumuzun bunla ne alakasi var? İsteyen istedigini destekler git de degistir fikirlerini. Kim geçse bir şey degismeyecek bunu bilin.
Ver bana yetkiyi o zaman gör etkiyi. Çalmayan biri gelsin nasıl da değişiyor al eline patlamış mısırı izle. Ben artık farklı birini görmek istiyorum AKP karşısındaki en güçlü adaya oyum gider.

Ver bana yetkiyi o zaman gör etkiyi. Çalmayan biri gelsin nasıl da değişiyor al eline patlamış mısırı izle. Ben artık farklı birini görmek istiyorum AKP karşısındaki en güçlü adaya oyum gider.
Çaldıgini kanitla. Parti veya taraf tuttuğumdan degil, hepiniz koyun surusu gibi asilsiz seylere inanıyorsunuz.

Çaldıgini kanitla. Parti veya taraf tuttuğumdan degil, hepiniz koyun surusu gibi asilsiz seylere inanıyorsunuz.
i.jpg

Kendisi de doğruladı. Aynısı Sağlık bakanlığında da çıktı. Çoğu kişi çalıyor bu gelmiş "çaldığını doğrula" diyor. Sabahtan beri parti tutmuyorum diyerek kendini kandırma. Herkes tuttuğunun farkında. Yalan söyleme bari.

Konumuzun bunla ne alakasi var? İsteyen istedigini destekler git de degistir fikirlerini. Kim geçse bir şey degismeyecek bunu bilin.
Değişmese de değiştirmeye çabalasa bile yeter. Sen yine de gelişim için kılını bile kıpırdatmayan partiye oyunu basabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı