Bu Forumda Türkçeyi Düzgün Kullanmaya Başlamak

Saykopat

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar Technopat sosyal kurallarını okurken "Türkçenize özen gösterin ve Türkçe harf kullanın. Yabancı harfler ve "g" yerine "q" gibi değişiklikler yapmayın. V yerine W kullanmayın, dili çarpıtan yazımlara izin vermiyoruz." kuralını görünce ilk önce sevinmiş sonra duraksayıp "ya dört dörtlük nasıl Türkçe yazacağım" diye düşünmüştüm. Ama zamanla (ban yiye yiye) alıştım ve imla kurallarına uymaya başladım. :D
Zaten Türkçeyi düzgün kullanmayanlara karşı hep bir antipati duymuşumdur bu forum da tam bana göreymiş.

Teşekkür ederim tavsiyen için. Akıcı ve bol aksiyon ve gizem kitaplarını severim elime geçtikçe de okurum. Bir kitaba para verip almışlığım ayda yılda 1'dir yani.
Hahaha. :) Forum İstanbul Bayrampaşa'da alt katta D&R var orada ki personel ile iyice kanka olduk. :) Yeni bir kitap çıktığı zaman ilk adresim orası. :)

Kuralları sevmem ve dışarıda uygulamam ama yazım hatası olan birisini görürsem işini orada bitiririm, ee boşuna mı uyuyoruz kurallara bir yerde işimize yarasın. :D

Kuralları sevmem ve dışarıda uygulamam ama yazım hatası olan birisini görürsem işini orada bitiririm, ee boşuna mı uyuyoruz kurallara bir yerde işimize yarasın. :D
Dostum senin olayın bir yerde ego yüksekliğine girmiş. Kısmen insanların ceza almasını sağlamak için böyle bir yola baş vuruyorsun. Ben yanlış yazdığımda ceza alıyorsam onlarda alsın. Misali.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı