Bu güzel geceye bir şarkı bırak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Twenty One Pilots sevmeyen de :).
Bu güzel gecede tüm güzel rüyalarımıza gelsin.
Bunu ilk defa dinledim. İnşallah rüyamızda görmek istediklerimizi görürürüz :).

Bitirdim gibi azıcık kaldı onu da sabah hemen bitireceğim.
Portal müziği gerçekten çok ahenkliymiş. Çok güzel.
K-391'in bir şarkısı vardı Alan Walker ile. Durun bulacağım. Çok güzeldi :).

Aha evet buldum. PLAY şarkısıydı.

Bu gerçekten bir efsane bana göre. Çok iyi.

Estağfirullah. Bu arada ikinci şarkı gerçekten güzel fena değil. Şu anki moduma uydu :).

Siz de çok iyi bir insansınız. Her konuda değerli yorumlarınız için teşekkürler tekrardan. Seviliyorsunuz :).
Beğenmenize sevindim gerçekten 🙂. Siz de çok iyi ve muhteşem insansınız. Harikasınız 🤩. Asıl ben teşekkür ederim 🙂. Gerçekten en sevdiğim üye sizsiniz. Hepsini seviyorum lakin sizi bir tık fazla seviyorum.

Beğenmenize sevindim gerçekten 🙂. Siz de çok iyi ve muhteşem insansınız. Harikasınız 🤩. Asıl ben teşekkür ederim 🙂. Gerçekten en sevdiğim üye sizsiniz. Hepsini seviyorum lakin sizi bir tık fazla seviyorum.
Ben de sizi çok seviyorum :). Haftasonu bir hikaye yazacağım. Bu seferki hikayem biraz daha duygusal olacak. Biraz kendimi merkezine koyacağım. Etiketlerim :).

Ben de sizi çok seviyorum :). Haftasonu bir hikaye yazacağım. Bu seferki hikayem biraz daha duygusal olacak. Biraz kendimi merkezine koyacağım. Etiketlerim :).
Çok ama çok teşekkür ederim 🙂. Ne diyeceğimi bilemedim. Çocuklar kadar sevindim. Çok mutlu oldum. Keşke kitabınız olsa da okusam. Kitap okumayan kişi bile sizin kitapları okuduktan sonra başka kitaplara bakmaz. Bu konuda çok yeteneklisiniz. Mutlaka kitap çıkartın ileriki zamanlarda. Çok okunur eminim ki. Muhteşemsiniz. Harikasınız. Süpersiniz. Kelime bulamadım şu an. Güzel haberleri bekliyorum, o anınızda. Gerçekten benim için büyük hediye oldu. Çok teşekkür ederim tekrardan. 🙂🙂☺️

İyi geceler. Aslında bu şarkı sadece sorunlarımızı hatırlatıyor. Yine de dinleyin siz :)

Çok ama çok teşekkür ederim 🙂. Ne diyeceğimi bilemedim. Çocuklar kadar sevindim. Çok mutlu oldum. Keşke kitabınız olsa da okusam. Kitap okumayan kişi bile sizin kitapları okuduktan sonra başka kitaplara bakmaz. Bu konuda çok yeteneklisiniz. Mutlaka kitap çıkartın ileriki zamanlarda. Çok okunur eminim ki. Muhteşemsiniz. Harikasınız. Süpersiniz. Kelime bulamadım şu an. Güzel haberleri bekliyorum, o anınızda. Gerçekten benim için büyük hediye oldu. Çok teşekkür ederim tekrardan. 🙂🙂☺️
Ben teşekkür ederim :). Öyleyse hediyelere devam. Yakında o olayda gelişmeler yaşanacak adım gibi eminim. Ard arda her gün kızı rüyamda görüyorum. Resmen uyurken mutlulukla uyuyorum. Geçenlerde kırmızı bir elbiseyle gördüm onu. Aklımı başımdan aldı adeta. Öyle güzeldi ki bir an için rüyada olduğunuzu anlaycağınız şekildeydi :). İnşallah Allah izin verirse heyecanla bekliyorum, beni nelerin beklediğini.
Ben hala bu şarkıdayım. En az 12 kere dinledim şimdiye kadar. Bağımlısı oldum :).

Geri
Yukarı