Bu hat değerleri ile maksimum kaç hız alabilirim?

thelordof

Kilopat
Daha fazla  
İdeal maksimum hız ne olmalı? Hattım hangi maksimum hızda stabil olur?

Dosya Ekleri

• hat.jpg
    hat.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 122
Maksimum indirme hızınıza bakacak olursak 70 - 65 Mbps olabilir ancak paketler genellikle 35 Mbps, 50 Mbps ve 75 Mbps olarak ayrıldığı için ideal olarak indirme hızı 50 Mbps'lik paketler sizin için ideal görünüyor.

35 Mbps Download.
3 Mbps Upload alıyorsun şuan heralde doğru mu?
Şu anda o hızı alıyorum, tarifem öyle. Hızımı artırırsam kaç mbps stabil alırım?
Maksimum indirme hızınıza bakacak olursak 70 - 65 Mbps olabilir ancak paketler genellikle 35 Mbps, 50 Mbps ve 75 Mbps olarak ayrıldığı için ideal olarak indirme hızı 50 Mbps'lik paketler sizin için ideal görünüyor.
Bazen maximum hız 64 mbps lere düşüyor. O nedenle kafam karışıyor. Iss lere baktığımda 35 mbps veya 100mbps gibi ikiye ayrılıyor tarifeler. Millenicom vb. için konuşuyorum.
Teoride 73 ama SNR faktörü de var 50 mbps almanız sizin için iyi olacaktır.
Bazen maximum hız 64 mbps lere düşüyor. O nedenle kafam karışıyor. Maximum hız değişmesi neyden kaynaklıdır? Saha dolabına da yakınım. 40-50 metre uzaklık.

Maksimum hız yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paket konusunda tabi ki İSS'ler arası tarife ve paketler farklılık gösterecektir. Burada önemli olan sizin ihtiyacınız ve verebileceğiniz aylık ücret. Farklı firmalara bakarak kar/zarar hesaplayıp seçim yapabilirsin. Bazı İSS'ler size özel paket tanımlayabiliyorlar.

Maksimum hız yoğunluğa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paket konusunda tabi ki İSS'ler arası tarife ve paketler farklılık gösterecektir. Burada önemli olan sizin ihtiyacınız ve verebileceğiniz aylık ücret. Farklı firmalara bakarak kar/zarar hesaplayıp seçim yapabilirsin. Bazı İSS'ler size özel paket tanımlayabiliyorlar.
Vdsl hatlarda max hızda kullanmak riskli oluyor di mi? Sanırım stabil olmaz. Önce 55 mbps ayarlatıp, duruma göre 50 mbps çektirmem iyi olur di mi?
Bir de hocam, adres sorgulama da 79 mbps çıkıyor ama modem arayüzün de bu zamana kadar maximum 72 mbps yazdığını gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı