Bu Hayattan Nasıl Kurtulabilirim?

Bu dediğin olayları çoğu insan söylemese de yaşıyor. Maalesef en büyük mutsuzluk aile huzursuzluğu. Bunun için eve minimum zaman ayır. Çeşitli kurslara git. Spor ve müzik olabilir. Kendini ailenden soyutla ve kendi başına dik durmayı öğren.

Genelde kadınlar husustur. Bence babanın tarafından bak dövmek için haklı mı haksız mı ona göre taraf tut neden kavga ettiklerini öğren olmadı kaç polisi ara başka ne yapacan.
Yazdığını okuyor musun sen ? Ya da annen bacın var mı ? Varsa bu cümleyi nasıl kurabiliyorsun sen ? Şiddet uygulamanın ne yönden haklılığı olabilir ? Anlatsana az.

Konuya başlamadan önce şunu söyleyeyim, buradan kastım intihar etmek falan değil, artık doğru düzgün (adam gibi) bir hayat yaşamak istiyorum. 11 yaşındayım, daha geleceği parlak bir çocuğum. Fakat bu yaşıma kadar bir günüm huzurlu geçti ise, gelin beni kendi ellerinizle öldürün. Bakın, bu konuyu açma amacım içimi dökmek için falan değil. Artık gerçek bir çözüm bulmak istiyorum çünkü ben böyle bir hayat istemiyorum artık. Hatırlayanlarınız vardır, ben buna benzer bir konu açmış, orada da sinirlendiğim bir anda küfür ettiğim için ban yemiştim. Bu konuyu 2.kez açıyorum fakat artık cidden bir çözüm bulup kurtulmak istiyorum. Sorun şu ki, annem ile babamın saçma sapan durumları yüzünden, ağabeyim ile benim hayatımız kurudu. Bir gün huzur yaşamadık, huzur görmedik. Sürekli evde bir kavga, bir gerginlik, bir sersemlik... Hayatımızda hiçbir şey yolunda gitmiyor, artık hayattan keyif alamıyoruz. Neyse ki ağabeyim üniversite de şu an da bu durumları yaşamıyor, çocuk zaten doğru düzgün bir çocukluk yaşayamamış. Yani demek istediğim şey şu, eğer böyle devam ederse ikimizin de on sekiz yılı (yani çocukluğu) boşa gitmiş olacak ki ağabeyim zaten çocukluğu bitirdi artık. Benim bunlardan kurtulmam lazım. Anneme diyorum boşanın diye, bir türlü anlaşamıyorlar. Ne zaman arka balkona konuşmak için gitseler, ben endişeleniyorum yine mi kavga çıkacak diye. Nadiren şiddet de işin içine girebiliyor maalesef. Ben bu durumdan bıkıp, artık kavga olduğu zaman anneanneme kaçıyorum fakat çözüm bu değil arkadaşlar😣 gerekirse sokaklarda yaşayayım fakat bu durumdan kurtulmak istiyorum ya ben. Bazen kendimi bir odaya kapıyorum fakat bir çözümü olmuyor, yine kavga yine gürültü. Ben ne yapabilirim, vallahi aklıma bir şey gelmiyor bunlardan başka. Yardımınıza ihtiyacım var dostlarım😪 artık hayattan keyif alamıyorum, eğitimime doğru düzgün devam edemiyorum, derslerim kötüleşti. Yani anladınız olayı.

Aga 1 yıl geçmiş forumda hala aktifsin bu hesapta, ne yaptın inşallah hayatın düzelmiştir.

Bir Domestos her şeyin çaresi. 😀

1619435542766.png

Geri
Yukarı