Bu kadar çok hilesi olan oyunu neden oynuyorsunuz?

Rankmış güven faktörüymüş maalesef hikaye arkadaşlar. Bu oyunu hilesiz oynayabileceğiniz hiçbir platform yok.

Bazı platformlar tabii ki hileye karşı daha katı korumalar kullanıyorlar ama hilesiz bir CSGO hayal.

Hele MM oynuyorsanız ve hilesiz maça denk gelmeniz Çin'de yalnızlık çeken bir insan bulmaktan daha uzak bir ihtimal.

Valorant.
Çok sağlam anti hile sistemi, günün doğru saatlerinde girerseniz doğru düzgün kitlesi , oyunda silahların haricinde bir de skiller olduğu için stratejik açıdan CS:GO'ya kıyasla daha derin olması, sırf Valve'in cebine 3 kuruş daha girecek diye oyunculara dayattığı ve artık "tedavülden kalktı" diyebileceğimiz 64 tick sunucuların olmaması. Türkiye sunucusu olması ve diyaloglar da dahil her şeyin Türkçe olması. Daha saymamı ister misin?
Kaç saat girdiysem gireyim bir kere düzgün türk ile karşılaşmadım.Valvenin cebine 3 kuruş daha girecek mi diye değil hangi oyun skinleri oyunun içinden satıyor hangisinde oyuncular arası satılıyor ona bir bak derim.Ayrıca grafik kişiden kişiye değişir.Bence gerçekçi grafikler yenilikçi grafiklere bin basar.

1621593548158.png

CS:GO için anlık :)

Bunların hiç biri Valorant oynamama sebep değil. Diyalogların türkçe olması benim oyun kalitemi etkilemiyor? Biz burada FPS Shooter bir oyun oynuyoruz oyunda karakterler sohbet ediyor. Saçmalık. 2015'den beri oynuyorum bir kere de 64 Tick diye şikayet etmedim. Valorant'da ki haritalar kötü, hem aşırı büyük hem çok aşırı spot var. Ve sadece 5 tane harita var. Oyuna ışıklı uçan kaçan skinler eklemektense keşke düzgün haritalar getirseler. Spray mekaniği olmayan, sadece one tap ile koşarak adam vurulan, sizin deyiminizle günün belli saatleri haricinde küfürbaz çocukların yer aldığı bir oyun Valorant.

Bu arada Valorant'da oynuyorum Plat'ım. Geçen sezon elmastım. Arkadaşlarla eğlencesine giriyoruz. Hile yok çok iyi anti hile ehueheue diyecekseniz de Prime olmayıp tek bir tane rozeti olmayan bir kişi burada ağlayamaz. Oyunu her gün anlık 1M'den fazla kişi oynuyor. Ama CS:GO'nun alternatifi değil. Eğer bu yazdıklarıma rağmen hala Valorant daha iyi CS alternatifi vesaire vesaire bu tarz söylemlerde bulunursanız görmezden geleceğim.
Karakterlerin sohbeti sadece satın alma evresinde oluyor, sohbet dediğimiz de sadece 2 tane karakterin, toplasan 5 kelimeyi geçmeyecek konuşmaları.

Harita konusuna gelirsek, Cs o derin harita havuzuna 1 günde sahip olmadı, ayrıca Cs için oyuncular da harita tasarlayabiliyor.
Cache gibi sevilen haritalar aslında oyuncuların elinden çıkma.

Valorant'ta ise böyle bir imkanın olmaması (geliştiriciler oyuncular için map ve skin editörü üzerinde de çalışıyorlar) yeni haritaların çıkışını çok çok yavaşlatıyor.
5 Harita var demişsiniz, bu oyun 10 yıllık değil ve haritalar da sadece "var olmaları" için koyulmuyorlar. Oyunun hikayesinde geçen, hikayenin ilerlemesi için gerekli olacak şekilde tasarlanıyor. Yeni harita olan Breeze ile oyunun hikayesi çok çok ilerledi mesela.

64 tick konusuna gelecek olursak, yıllar sizi alıştırmış ama 64 tick ile 128 tick arasında epey fark var. 1 hafta önce falan, girip "Cs ne halde" diye bir baktım, 128 tick'ten 64'e düşünce attan inip eşeğe binmiş gibi hissettim. Ping de cabası.

Cs'nin sizin tabirinizle "mükemmel" olmasının sebebi uzun yıllardır geliştiriliyor olması.
10 yıldan uzun bir süredir geliştirilen bir oyunla, 1 yıllık oyunu teknik açıdan tabii ki de kıyaslayamazsınız. Elbette ki Cs daha rafine, daha "pürüzsüz" hissettirecektir.

Cs'nin 2000'li yıllara dayanan geçmişi olsa da, benim de çocukluğumda çok güzel anılarımın merkezinde olsa da, bunlar oyunun bugünkü halini de "güzel" yapmıyor. Bu kadar büyük kitlesi var bu ülkede, adamlar zahmet edip bir tane sunucu açmadı. Elin Ruslarıyla muhatap oluyoruz. Sırf Valve'in cebine 3 kuruş daha girecek diye sunucuları 128'e yükseltmiyorlar. Zaten pazardan dünyanın parasını kazanıyorlar ama doymuyorlar.
Şu oyunu savunmayın bana.

CS:GO'da bana hile çıkmıyor oyunun sunucularında çıksada rahatsız çok olmam hileyi öldürmek veya ondan kaçmakta ayrı bir fantezi oluyor
CS:GO'nun Source motoru o kadar rahat ve akıcıki hiçbir oyunda bulamadığım rahatlığa sahip bu Source oyunlarının rahat ve basit kontrolleri animasyon bombasında olmadığını ve kontrolün sende olduğunu hissettiriyor fazla yani tam yerinde
Tabii geçmişide var insanlar sevmesindeki bir sebebte ve görüntü karakter bakımından her yaşa daha hitap ediyor (ya da sadece büyük yaşıtlara)
Hile konusunda ise bende Prime var oyun kendi verdi Prime varken hile gelme olasılığı ne kadar düşer bilmiyorum ama Prime olduğundan beri hile yok güzel oyun arada silip yüklüyom.

Karakterlerin sohbeti sadece satın alma evresinde oluyor, sohbet dediğimiz de sadece 2 tane karakterin, toplasan 5 kelimeyi geçmeyecek konuşmaları.

Harita konusuna gelirsek, Cs o derin harita havuzuna 1 günde sahip olmadı, ayrıca Cs için oyuncular da harita tasarlayabiliyor.
Cache gibi sevilen haritalar aslında oyuncuların elinden çıkma.

Valorant'ta ise böyle bir imkanın olmaması (geliştiriciler oyuncular için map ve skin editörü üzerinde de çalışıyorlar) yeni haritaların çıkışını çok çok yavaşlatıyor.
5 Harita var demişsiniz, bu oyun 10 yıllık değil ve haritalar da sadece "var olmaları" için koyulmuyorlar. Oyunun hikayesinde geçen, hikayenin ilerlemesi için gerekli olacak şekilde tasarlanıyor. Yeni harita olan Breeze ile oyunun hikayesi çok çok ilerledi mesela.

64 tick konusuna gelecek olursak, yıllar sizi alıştırmış ama 64 tick ile 128 tick arasında epey fark var. 1 hafta önce falan, girip "Cs ne halde" diye bir baktım, 128 tick'ten 64'e düşünce attan inip eşeğe binmiş gibi hissettim. Ping de cabası.

Cs'nin sizin tabirinizle "mükemmel" olmasının sebebi uzun yıllardır geliştiriliyor olması.
10 yıldan uzun bir süredir geliştirilen bir oyunla, 1 yıllık oyunu teknik açıdan tabii ki de kıyaslayamazsınız. Elbette ki Cs daha rafine, daha "pürüzsüz" hissettirecektir.

Cs'nin 2000'li yıllara dayanan geçmişi olsa da, benim de çocukluğumda çok güzel anılarımın merkezinde olsa da, bunlar oyunun bugünkü halini de "güzel" yapmıyor. Bu kadar büyük kitlesi var bu ülkede, adamlar zahmet edip bir tane sunucu açmadı. Elin Ruslarıyla muhatap oluyoruz. Sırf Valve'in cebine 3 kuruş daha girecek diye sunucuları 128'e yükseltmiyorlar. Zaten pazardan dünyanın parasını kazanıyorlar ama doymuyorlar.
Şu oyunu savunmayın bana.
Arkadaş beyniniz yıkanmış valorant da valorant diye, riot size para mı veriyor anlamıyorum. Eğer bir gün valoranta düzgün haritalar düzgün hissiyatlar düzgün market sistemi gelirse oynarız. Ama şu anki haliyle bence oynanmaz. Yani ben oynamam. İsterse 10 bin liram olsun istediğim skini beklemek zorundayım. Aşırı saçma bi sistem. "Sırf riotun cebine daha fazla para girecek diye" :D.

1.5K Saatim de 1 tane hile gelmedi, anlamıyorum neden bu kadar çok ağlıyorsunuz :D Sevmiyorsanız oynamayın, başkalarına da karışmak size kalmaz.

Geri
Yukarı