Bu kadar insan hangi FPS oyununu oynuyor?

Bende alıntıda Zula CS:GO'dan çaldı yazıyor ama sizin mesajınız da CS:GO Zula'dan çaldı yazıyor?

Hocam. Anlatmaya başlıyorum.
Şimdi ben ilk önce Zula haritaları CS:GO'dan çaldı (!)
Yazdım. (!) işareti ironi yapar. Cümleyi tersine çevirir.
Yani ilk yazdığımın anlamı Zula haritaları CS:GO'dan çalmadı gibi bir anlam çıkıyordu. Bende tam tersini siz tam benim mesajımdan alıntı yaparken düzelttim. Ve ortaya böyle bir görüntü çıktı.

Hocam. Anlatmaya başlıyorum.
Şimdi ben ilk önce Zula haritaları CS:GO'dan çaldı (!)
Yazdım. (!) işareti ironi yapar. Cümleyi tersine çevirir.
Yani ilk yazdığımın anlamı Zula haritaları CS:GO'dan çalmadı gibi bir anlam çıkıyordu. Bende tam tersini siz tam benim mesajımdan alıntı yaparken düzelttim. Ve ortaya böyle bir görüntü çıktı.
utandım şimdi halimden :)

Şöyle sorayım. Biliyorsunuz BİM'e gelen SteelSeries ekipmanlar bayağı ilgi, izdiham yarattı bu tür kaliteli ekipmanlar genelde FPS oyunu oynayanların ilgisini çeker ve benim de aklıma FPS denince CS:GO, R6, Valorant'dan başka oyun gelmiyor. İnsanlar genelde hangi FPS oyunlarını oynuyor? Bizzat BİM'den bu ekipmanları alıp hangi FPS oyununu oynadığınızı söyleyebilir misiniz merak ettim belki yeni oyunlar keşfederiz.

Eki Görüntüle 833734
Şu meme yi ne zaman görsem fıttırıyorum ya, niye çünkü birebir bu olayı yaşadım. 😄

Şöyle sorayım. Biliyorsunuz BİM'e gelen SteelSeries ekipmanlar bayağı ilgi, izdiham yarattı bu tür kaliteli ekipmanlar genelde FPS oyunu oynayanların ilgisini çeker ve benim de aklıma FPS denince CS:GO, R6, Valorant'dan başka oyun gelmiyor. İnsanlar genelde hangi FPS oyunlarını oynuyor? Bizzat BİM'den bu ekipmanları alıp hangi FPS oyununu oynadığınızı söyleyebilir misiniz merak ettim belki yeni oyunlar keşfederiz.

Eki Görüntüle 833734
Bence o kulaklıkla hiç bir oyununu oynayamazsın çünkü 7.1 surround desteği bile yok cs falan oynasan sadece sol veya sağdaki adamı duyarsın (sağ arka çaprazdan sesler falan gelmiyor bunun için youtube de mert bayantemur un videosunu izle derim yeni bi inceleme attı) kulaklık oyunlarda 7.1 vermediğinden kimse kullanmıyor ve herkes satmaya çalışıyor bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı