Bu kadar insan hangi FPS oyununu oynuyor?

FPS oyun artık çok oynamıyorum ama Modern Warfare 2 ve BF3 candır. Zula vb. p2w oyunlar çöptür. O kulaklığı satmak için alanlar da ... Neyse anladınız siz.

Vallahi iki üç ay önce bir kırtasiyeden aldım bayağı da ışıqlı yani RGB gibi farklı renkler yanıp sönüyor bay bayağı 20 liraya aldım yani çok iyi iş görüyor inan bozulsa canım acımaz 20 lira sonuçta 😂

Ben 5 yıl önce A4Tech internet Cafe faresi herkes bilir 22 liraya almistim sen bir de ışıklı 20 liraya iyi bul musun vallahi 😂.

Ben 5 yıl önce A4Tech internet Cafe faresi herkes bilir 22 liraya almistim sen bir de ışıklı 20 liraya iyi bul musun vallahi 😂.
Valla bilmiyorum kırtasiye ye girdim abi ucuz fare var mı dedim bunu verdi ışıklı olduğunu bile bilmiyodum ya adam bilmeden verdi 20 liraya ya da bilmiyorum 😂

Şöyle sorayım. Biliyorsunuz BİM'e gelen SteelSeries ekipmanlar bayağı ilgi, izdiham yarattı bu tür kaliteli ekipmanlar genelde FPS oyunu oynayanların ilgisini çeker ve benim de aklıma FPS denince CS:GO, R6, Valorant'dan başka oyun gelmiyor. İnsanlar genelde hangi FPS oyunlarını oynuyor? Bizzat BİM'den bu ekipmanları alıp hangi FPS oyununu oynadığınızı söyleyebilir misiniz merak ettim belki yeni oyunlar keşfederiz.

Eki Görüntüle 833734
Pubg'de var.

Aynı benim 8.sınıftaki halim. Düzgün çalışmama rağmen annemin boş baskıları yüzünden salıp, lgsyi kaybettim. Böyle anne olmaz olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı