Bu Klasörde Değişiklik Yapabilmek İçin Administrator Size İzin Vermelidir Hatası

Daha fazla  
İyi günler herkese. Ben "C:\ProgramData" dizininde bulunan bir klasörü silmek istiyorum, fakat silmek istediğimde bu hatayı veriyor "bu klasörde değişiklik yapabilmeniz için administrator size izin vermelidir " hatanın çözümü için birkaç yol denedim fakat klasörü silemedim ne yazık ki. Silmek istediğim klasör "AVAST Software" Programı sildim, kaldırdım arta kalan dosyaları silme programları denedim erişim izni yetersiz gibi hatalar veriyor.

İlk size denediğim yöntemi söyleyeyim: bu yöntemi @Recep Baltaş bir başka forumda yine benim gibi hata alan bir kullanıcıya önermiş bende işe yaramadı fakat bir başkasında belki yarayabilir.

Admin Hesabıyla sisteme girmek için:
Başlat>Çalıştır> control userpasswords2>Gelişmiş Sekmesine geçin>Gelişmiş kullanıcı yönetimi başlığı içindeki Gelişmiş'e tıklayın>Kullanıclar'a çift tıklayın>Admistrator'a çift tıklayın>Hesap devre dışı üzerindeki işareti kaldırın> Uygula>Tamam> Sistemi kapatıp açın> Administrator hesbaına girin>Tekar: Başlat>Çalıştır> control userpasswords2>Kullanıcı adınıza çift tıklayın>Grup üyeliği>Administratör/Yönetici seçin>Uygula>Tamam deyin.

Sonuç bende değişmedi. Klasörü silemiyorum aynı zamanda "C:\ProgramData" dizinindeki bir çok gereksiz klasör ver onlardan da kurtulamıyorum. Yardım edebilecek kişilere şimdiden teşekkürler, yarın okuldan gelince önerilerinize göz atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. avastclear.exe dosyasını masaüstüne indir.
  2. Windows'u Güvenli Mod'da başlat.
  3. Kaldırma yardımcı programını çalıştır.
  4. Avast'ı varsayılandan farklı bir klasöre yüklediysen gözatarak dosyayı bul. (Not: Dikkatli ol! Seçtiğin klasörün içeriği silinecek!)
  5. KALDIR'ı tıklat.
  6. Bilgisayarını yeniden başlat.
Olmazsa Unlocker ile kaldırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı