Bu leş hangi hayvana ait?

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşım ile gezerken hafif ormanlık bir alana girdik ve bir hayvan leşi gördük. Hayvanı uzaktan inceledik ama herhangi bir hayvana benzetemedik. Koyun gibi ama ağız yapısı akbaba gibi. İnternette resimler kısmında araştırdğımızda hindi diye çıktı ama bu leş hindiye hiç benzemiyor ve hindiden oldukça büyük. Arkadaşımla ise iddiaya girdik. O bunun bir kuş türü olduğunu söyledi. Ben ise aksini söyledim. Umarım iddiayı kazanırım. 😃
IMG-20210610-WA0001.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşım ile gezerken hafif ormanlık bir alana girdik ve bir hayvan leşi gördük. Hayvanı uzaktan inceledik ama herhangi bir hayvana benzetemedik. Koyun gibi ama ağız yapısı akbaba gibi. İnternette resimler kısmında araştırdğımızda hindi diye çıktı ama bu leş hindiye hiç benzemiyor ve hindiden oldukça büyük. Arkadaşımla ise iddiaya girdik. O bunun bir kuş türü olduğunu söyledi. Ben ise aksini söyledim. Umarım iddiayı kazanırım. 😃

Akbaba veya hindi değil göğüs kafesi genişliği bunu imkiansiz yapar ama mutasyon da geçirmiş olabilir.

Herhangi bir kuş türü olduğunu sanmıyorum. Kafatası büyük, kemikleri kalın bir leş kuş için. Koyun gibi bir şey olabilir.
Ağzı biraz sivri, o yüzden kuşu andırıyor. Resident Evil yaratığına dönmüş hayvan ölünce. Acaba neydi, gerçekten merak ettim ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı