Bu maaş niye yetmiyor?

@qweqweee evet hocam çok haklısın, zaten elektrik, su derken önümüz de kış bir de doğalgaz girdi mi harbiden can sıkıcı oluyor. Yapacak tek şey kendini geliştirmek, pasif gelir kazanılabilecek işlere de yönelmek. Bunu da söylemesi kolay yapması çok çok zor. Allah hepimize kolaylık ve ülkemize ikinci kurtarıcıyı versin ne diyim.

Kendi işimi yapmamın değerini daha iyi anlıyorum böyle sorunları gördükçe. Hele asgari ücret ile geçinenler için cehenneme döndü ülke artık.
Kesinlikle hocam, eğer Türkiye'de yaşıyorsan ve bir iş yerine sahip değilsen ve torpilli vs. değilsen geçmiş olsun. Allahtan yakında kurtulacağım buradan da kurtalana kadar ki geçecek zaman önemli.

İşin siyasi kısmını bilmem de maaş yetmiyorsa kendinizde sıkıntı arayın. Babam memur annem çalışmıyor, 3 kardeşiz, çok şükür kendi evimiz ve arabamız var, mevcut piyasayla 12-13 bin lira edecek bilgisayar ve ekipmanım var, aşırı geniş değiliz ama tek maaş ile sorunsuz sıkıntısız hiçbir şeyden mahrum kalmadan geçinebiliyoruz.

İşin siyasi kısmını bilmem de maaş yetmiyorsa kendinizde sıkıntı arayın. Babam memur annem çalışmıyor, 3 kardeşiz, çok şükür kendi evimiz ve arabamız var, mevcut piyasayla 12-13 bin lira edecek bilgisayar ve ekipmanım var, aşırı geniş değiliz ama tek maaş ile sorunsuz sıkıntısız hiçbir şeyden mahrum kalmadan geçinebiliyoruz.

Baban ne kadar alıyor?

Kardeşim Avrupa'da yaşasam ben de öyle derdim demesi kolay gel Türkiye'ye de bunları yazabilecek misin :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çık o hayal dünyasından kardeşim, kafayı yersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı