Çözüldü "Bu Mac'teki yüklü macOS sürümü, yüklemeye çalıştığınız sürümden daha yeni." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vodomia

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, SSD'ye High Sierra kurmaya çalışıyorum, kurulum aşamasında SSD'yi sıfırlamama rağmen yüklü macOS daha güncel uyarısı veriyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.
Anakart: Asus B350-Plus Prime 2133-3200mhz(OC) AM4 ATX
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 3.20 Ghz 16MB AM4 14nm
Ekran Kartı: Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB
RAM: Kingston 16GB HyperX Predator Siyah 3000mhz CL15 DDR4
SSD: Adata ASU800SS 128GB
15988224934673374818344204066065.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet hocam kurulumu yaptım, şimdi diğer ince ayarları yapmakla uğraşıyorum. Aynı sorunu yaşayan olursa diye bırakıyorum. Sorunu bu videodaki işlemi yaparak çözdüm. SMBIOS ayarlarını güncelledim. Teşekkür ediyorum.
Sistemi yükledim, sitede paylaşılan kod yardımıyla ekran kartı Driver'ını otomatik indirip kurdum fakat her yeniden başlatmamda Clover ekranından seçmem gerekiyor, böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Bir de konuda paylaşılan videodaki gibi ses ayarını yapmaya çalışıyorum fakat bir türlü ses alamadım, bir şeyleri atlıyorum sanırım ama tam bir sonuca ulaşamadım.
Hayır, herhangi bir kurulum yapamadım. SSD'de Windows yüklüydü önceden, sonra Windows'u HDD'ye geçirdim, kurulum ekranında SSD'yi sıfırlamama rağmen bu uyarıyı alıyorum.

Evet hocam kurulumu yaptım, şimdi diğer ince ayarları yapmakla uğraşıyorum. Aynı sorunu yaşayan olursa diye bırakıyorum. Sorunu bu videodaki işlemi yaparak çözdüm. SMBIOS ayarlarını güncelledim. Teşekkür ediyorum.
Sistemi yükledim, sitede paylaşılan kod yardımıyla ekran kartı Driver'ını otomatik indirip kurdum fakat her yeniden başlatmamda Clover ekranından seçmem gerekiyor, böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Bir de konuda paylaşılan videodaki gibi ses ayarını yapmaya çalışıyorum fakat bir türlü ses alamadım, bir şeyleri atlıyorum sanırım ama tam bir sonuca ulaşamadım.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı