Bu MSI RTX 2070 neden ucuz ve alınır mı?

Ben bu kartı önermiyorum. Redditte bir arkadaş ağır Coil Whine sorunu olduğunu, soğutmasının yetersiz olduğunu ve fanların sesli olduğunu bahsetmiş. Kısaca donanımsal olarak iyi olsa bile sıcaklık o farkı kapatacaktır. Eğer NVIDIA istemiyorsan Sapphire RX5700 XT öneririm.

Alınır. Hakkında kötü bir şeye rastlamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir arkadaş sorun yaşamış. Bence alınmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzenim kullanıyor ne coil whine ne ısınma ne de fan sesi var 10 numara kart. Redditteki kişiye sorunlu kart gelmiş olabilir. Tam yükte bile 65'i geçmiyor kart ve sıfır ses kulağını dayasan bile duyamıyosun.Çoğu zaman fan bile çalıştırmıyor cihaz.

Kuzenim kullanıyor ne Coil Whine ne ısınma ne de fan sesi var 10 numara kart. Redditteki kişiye sorunlu kart gelmiş olabilir. Tam yükte bile 65'i geçmiyor kart ve sıfır ses kulağını dayasan bile duyamıyorsun. Çoğu zaman fan bile çalıştırmıyor cihaz.

FPS değerleri nasıl?

FPS değerleri nasıl?
Normal rtx 2070'deki FPS değeri neyse bundada o.
Wolfestein: Young Blood'u denemiştim RTX açık DLSS ON şeklinde 130 FPS'di 1080p ultrada.
İşlemcisi ryzen 5 3600.
Kart çok kaslı ve tasarımıda güzel.
Bu fiyatlara bir daha bulunmaz alıp geçin kuzenim 2 ay önce 4200'e almıştı.

Normal RTX 2070'deki FPS değeri neyse bunda da o.
Wolfestein young Blood'u denemiştim RTX açık dlss on şeklinde 130 FPS'di 1080P Ultra'da.
İşlemcisi Ryzen 5 3600.
Kart çok kaslı ve tasarımıda güzel.

Nasıl oluyor ya :D. Neyse Türk bir inceleme görmüş oldum teşekkürler.

O kart tahminimce yüz binlerce kişiye satılıyor. 1 kişi sorun yaşadığı için almayacaksak işimiz zor.

Adam akıllı inceleme bulamadığım için, ve bayağı ucuz olduğu için şüpheli yaklaştım ve yorum aradığım zaman da olumsuz görünce önermedim. İnceleme videoları dolu değil ve Sosyal'de çok kullananıda görmedim.

Nasıl oluyor ya :D. Neyse Türk bir inceleme görmüş oldum teşekkürler.

Adam akıllı inceleme bulamadığım için, ve bayağı ucuz olduğu için şüpheli yaklaştım ve yorum aradığım zaman da olumsuz görünce önermedim. İnceleme videoları dolu değil ve Sosyal'de çok kullananıda görmedim.
Baya ucuz değil şu an indirimde aynı şekilde 4000tl fiyatı olan RX5700XT Gaming X'de aynı fiyattan satılıyor.Kampanyalar bittiğinde ikiside normal fiyatlarına dönecek. MSI RX5700XT Gaming X modeli bana göre Nitro+dan sonraki en iyi 5700XT kart.

Geri
Yukarı