Çözüldü GT820M "Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümü ile uyumlu değildir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bende de aynı hatayı veriyor yüklerken Windows sürümünüz uygun değil diye GeForce Experience'de deneyincede en son sürüm yüklü diyor ama yüklü değil.

Ekran kartınızın modeli nedir? Yeniyse, dizüstü veya masaüstü olmasına göre şunları deneyebilir misiniz?

Ekran kartınızın modeli nedir? Yeniyse, dizüstü veya masaüstü olmasına göre şunları deneyebilir misiniz?

Ekran kartı modelim GT 820M yeni bir ekran kartı değil, yeni aldığım Acer Laptop'taki ekran kartımı sorunsuz güncelledim ama bunda sorun çıkarıyor.

Ekran kartınız Fermi mimarili görünüyor, bu kartla 391.35 sürümünden yukarı çıkamamanız gerekir. Yine de emin olmak için GPU-Z indirip ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Ekran kartınız Fermi mimarili görünüyor, bu kartla 391.35 sürümünden yukarı çıkamamanız gerekir. Yine de emin olmak için GPU-Z indirip ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Bora hocam GT 820M seçemiyorum, sadece HD 5500 bulunuyor ve onu seçiyor.
@Bora Dere buldum seçeneği hocam buyurun;

1619902130587.png

İlginç. Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz? Bunu kurmayı deneyin bakalım.

Tamamdır, yapmışsınız. Evet, Fermi mimarili. Yaşadığınız sorunun sebebi bu.

Çözüm

Yok hocam, buldum seçeneği. Seçtim. Yukarıda fotoğrafı bıraktım. Kusura bakmayın, sizi de uğraştırıyorum :/

Tamamdır, yapmışsınız. Evet, Fermi mimarili. Yaşadığınız sorunun sebebi bu.

391.35 sürümünün üstüne çıkmasın demişsiniz hocam ama driver şu an 384.94 sürümünde, nasıl güncelleyebilirim ve güncellesem sorun çıkar mı?

Güncelleseniz sorun çıkmaz. Üstünü sonradan çizmiştim ama link hala çalışır halde. Windows 10 64-bit için attığım linki deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı