Bu saatte neden uyumadın?

2021'den beri psikolojik olarak çok fazla baskı altında kaldığım için uyuma yetimi kaybettim diyebilirim. Artık uykularım bölük bölük, bazen de sadece sabahlıyorum. Gözlerim sürekli mosmor hatta simsiyah. Son 2 yılda yaşadıklarımın özetini söyleyecek olursam öncelikle başıma nelerin geleceğini bilmeden bir ilişki yaptım, 3 senelik arkadaşımdı ve artık bir şeyler hissettiğimi fark ettim ve tam açılacakken o bana açıldı doğal olarak sevgili olduk. Hayatımın en mutlu anlarındandı. Aradan 3 ay geçti konuşmamaya başladı, başka erkeklerle daha fazla zaman geçirmeye başlamıştı ki sevgili olduğumuzu unutup bana kanka diyordu. 2 gün geçti aldattığını öğrendim. Şu an bile hala geçmeyen bir depresyonun içine soktu beni. Üstelik aldattığı kişiyle çekildiği fotoğrafları gözümün önüne sokarak gösteriyordu. Sadece bu değil, başka bir konuda anlattığım gibi 11 senelik evcil hayvanımı kaybettim, daha sonra başka biri düzeltebilir diye düşünüp bir ilişki daha yaptım, bu sefer de ailesi kızımdan uzak dur dedi ve her şey üst üste geldi. Bir an her şey bitti derken amcamın ölüm haberi de geldi, Düşünebieceğinizden daha kötü haldeydim. Arkadaş çevremi falan her şeyimi kaybettim. İntiharın bir çözüm yolu olabileceğini düşünüp intihar etmeyi denedim. Fazla detaya girmeyeyim, 1 Kutu kalp ilacı içtim ve ölmeyi bekledim. Sonrasını hatırlamıyorum ama abimin anlattığı kadarıyla beni gördüğünde yerde ağzımdan köpükler akacak şekilde yatıyormuşum. Hemen ambulans ile hastaneye kaldırmışlar. Kendime geldiğimde annemi ağlamaktan gözleri mosmor şekilde gördüm ve evet bir kez daha yıkıldım. Daha sonrasına gerek yok işte o gün bu gündür iyi değilim. Uyku falan yalan oldu her şeye karşı hissizleştim aşktan korkmaya başladım insanlara güvenmemeye ve sürekli şüpheci yaklaşmaya başladım. Her neyse. Herkese iyi uykular :)

Geri
Yukarı