Bu saatte neden uyumadın?

Kafamda türlü hesap 3000 TL'ye PSU RX560 ve i7 3770 almam lazım. 15 FPS hiç zevk vermiyor oyunlarda adama ateş ediyorum vurulmuyor. Hatta adamın arkasından kuyruk gibi geliyor attığım kurşun düşük FPS'ten. Sınavlarım var takdir almaya çalışıyorum ortalama 72.

Kafamda türlü hesap 3000 TL'ye PSU RX560 ve i7 3770 almam lazım. 15 FPS hiç zevk vermiyor oyunlarda adama ateş ediyorum vurulmuyor. Hatta adamın arkasından kuyruk gibi geliyor attığım kurşun düşük FPS'ten. Sınavlarım var takdir almaya çalışıyorum ortalama 72.
İşiniz biraz zor hocam ya...
Benim de sistem dizmek gibi bir planım var, yazın bir yere girip çalışacağım sanırım. İlk topladığımda 8.900 lira gibi bir meblağ çıkmıştı. Şimdi baktım da 10.073 lira olmuş. Ki fiyata ekran kartı dahil bile değil.

Bir süre forumda yoktum. Doğukan Adal'ın sunucusuna sarmıştım. Boşu boşuna MC sunucusunda ban attilar. Ayni şeyi yapan 10 kişi arasindan sadece bana ban attılar 😅

DC sunucusunda Putin'e sovdüm diye mute yedim.
Gözler dayanmıyor daha iyi geceler.

Flört ediyoruz, aramız güzel. Aslında hep güzeldi. Biraz ruh eşimi buldum gibi diyebilirim hatta. Pek çok kızla konuştum ancak pek kendime uygun birine rastlamadıydım. Hani peşinden koşarım diyeceğim hiçbir şahıs ile karşılaşmadım. Bu seferki biraz farklı gibi. Koşarım sanırım. Allah o duruma düşürmesin ama sanırım hatlar gerildiğinde peşinden koşacağız. :)

Flört ediyoruz ancak çoğu ilişkimden daha samimi bir sohbet dönüyor. Flört evresindebilirsiniz ki ilgi/sevgi belirten genelde direkt her şeyi mahveder. Daha sevdiğimi vesaire söylemedim çünkü benimki de sevgi değil. Onunki de değil. İlgi duyma içgüdüsü bana göre. Zaten sevgi faktörü için bence erken.

Son durumun nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı