Bu saatten sonra LoL'e başlanır mı?

Kafa dağıtmaya 4 ay önce başladım. Hala düzelmedim devam ediyorum. Soruya yanıt olsun,;
Allah'a, dine, Atalarına, Atatürk'e, ailevi değerlerine küfür etmelerine "sorun olmaz" diiyebiliyorsan başlanır.

6 senedir oynayan birisi olarak söylüyorum başlama. Diğer hikayeli oyunlar vs oynayıp vaktini değerli kıl. Durduk yere manevi değerlerine küfür yemek istiyorsan oyna. Ayrıca oyuna başlaman, öğrenmen, kavraman derken en az 2-3 sene geçmeden oyunu adam akıllı oynayamazsın zaten. Kontrollere alışmak vs. Zaman bol diyorsan da oynayabilirsin.

6 senedir oynayan birisi olarak söylüyorum başlama. Diğer hikayeli oyunlar vs oynayıp vaktini değerli kıl. Durduk yere manevi değerlerine küfür yemek istiyorsan oyna. Ayrıca oyuna başlaman, öğrenmen, kavraman derken en az 2-3 sene geçmeden oyunu adam akıllı oynayamazsın zaten. Kontrollere alışmak vs. Zaman bol diyorsan da oynayabilirsin.
Bu küfür olayını neden herkes sorun ediyor her rekabet içeren oyunda var bu durum. Belki fazla olabilir sesi kapatırsın çok çok. Ama dediğin gibi alışmak 2 3 sene sürer gerek yok başlamaya.

Hayatında görmediğin küfür türlerini görebilirsin 3-5 yıldır oynuyorum hala gümüşün üstüne çıkamadım.
Şu an URF eğlence modu geldi orada alışmaya çalışabilirsin zor bir oyun değil.

Kısaca hayır. Yine kısaca nedenini söyleyeyim. Oyunda 160 şampiyon var. Tüm şampiyonlarda pasif dahil 5 yetenek var. Zaten sadece tüm şampiyonları iyi derecede kavrayıp en azından ne yapabileceklerini tahmin etmen 1-2 seneni alır. Ve daha deneyimlemen gereken tonca şey var bu sadece biri.

Geri
Yukarı