Bu şarkıyı bilen var mı?

Unstoppable46

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese. İki yıl önce bir yerlerden duyduğum bir şarkı. Çoğunlukla O Ses Türkiye gibi programlarda duyuyorum. Şarkının başında küçük bir kız "na ni na na" falan diyor. Hareketli kısmını da tiz sesli bir adam söylüyor. Lütfen yardımcı olun bulursam çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dido olabilir mi? Küçük kızı bilmem de "Na ni na dido, Dido na na dido..." şeklinde sözleri vardır dediğim şarkının.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de, bi ihtimal şu şarkı da olabilir...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bak bir de şunu buldum. Bu da olabilir belki.

Son düzenleme:
Şarkıyı ve melodiyi hatırladım ama ismi gitti.
Çıldırıyorum şu an.
Benim hatırladığım değil ama belki Akon Right Now olabilir.

Son düzenleme:
Yarışmada çıktı mı bilmiyorum ancak tarifinize bu şarkı uyuyor:

Yanlış anladınız yarışmacılar söylemiyor hani aralarda yarışmacı sahneye çıkarken felan arkadan duyuluyor. Şarkılara bakarım bir saat sonra.

Şarkıyı buldum @Yusuf Ensar Ertan 'ın gösterdiği şarkıymış. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler. Bu arada dinlemeyen varsa dinlemesini öneririm çok güzel şarkı.

Aslında ilk başta onu yazacaktım. Hem unutmuşum, hem de kız söylüyor deyince biraz hatlar karıştı bende. :D

Neyse bulmuş olman güzel. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı