Bu sefer de Ziraat ATM paramı yuttu

realpinkman

Kilopat
Ziraat Bankası'nın görünürde son teknoloji olan ATM'sinden para yatırırken ünite arızası oluştu diyerek parama el koydu. Yan yana sıralı 5 ATM, 10 dakikada bir sırayla işlem esnalarında çöküyor ve haberleri yok. Paramı geri vermeleri için talep oluşturdum git ATM numarası öğren dediler, geçen ki konumda da kartımı şüpheli işlemden benim talebim olmadan kapatıp şubeye gidip kart almamı istemişlerdi, hizmetçileriyim sanki. Aynı şikayetlere baktığım zaman bazılarının parasını geri vermemişler, umarım benim de başıma gelmez. Bir ülkeyi temsil eden banka nasıl bu kadar rezalet olabilir anlamıyorum.

Bugün bu olay saat kaç civarı oldu? Ben de bugün bir türlü para yatıramadım. 15 ayrı kağıt para ile denedim. Kabul etmedi. Bir kadının parasını yuttu sizin gibi. Saat öğleden sonra ikiye gelirken mi yaşadınız bu olayı?

Ziraat kartımız ile VakıfBank ATM'den para yatırdık 200 TL para hesapta gözükmüyor nereye gittiysek yok oldu para bulamadık :D makbuz almadığımız için pişmanız :)

Ziraat kartımız ile VakıfBank ATM'den para yatırdık 200 TL para hesapta gözükmüyor nereye gittiysek yok oldu para bulamadık :D makbuz almadığımız için pişmanız :)
Ziraat mağdurlarında bugün bilinen üçüncü kişisiniz. Geçmiş olsun.

Bugün bu olay saat kaç civarı oldu? Ben de bugün bir türlü para yatıramadım. 15 ayrı kağıt para ile denedim. Kabul etmedi. Bir kadının parasını yuttu sizin gibi. Saat öğleden sonra ikiye gelirken mi yaşadınız bu olayı?
Dün 21.00 civarında yaşadım.
Ne zaman oldu? Geri vermiyorlar mı?

Dün 21.00 civarında yaşadım.

Ne zaman oldu? Geri vermiyorlar mı?

27 Aralık 2021 11:46 yatırdık yok para hiçbir yerde bir yakınımızın kartı ile yatırdık ulaşamadık paraya ziraatten böyle işlem yaparken makbuz alacağım ve video kaydı yapacağım artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı