Bu sene kim şampiyon olur?

Pilot Bey24

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars
Lütfen herkes objektif şekilde cevap versin. Ben Fenerbahçeliyim ve Fenerbahçe'nin olacağını düşünüyorum. Sebebi ise Fenerbahçe'nin kadrosunun geniş olması. Diğer takımlarda bu kadar alternatif olmadığı için herhangi iyi oyuncu sakatlandığında hemen puan kayıpları oluyor. Fenerbahçe eğer ki devre arasında iyi takviyeler yaparsa şampiyonlukta en favori takım olacaktır. Siz de benim gibi sebebiyle yazın. Lütfen kimseyi kıracak sözler veya tartışma yapmayalım. 🙂

KorkmaZ27TY

Femtopat
Onu bunu bilmem ama uzun süredir görmediğimiz bir lig durumu mevcut. 3 büyükler tekrardan ilk 3'de çekişmeli maçlar bizi bekliyor sonunda.

Gokberk_DRY

Picopat
Yer
Antalya
Lütfen herkes objektif şekilde cevap versin. Ben fenerbahçeliyim ve Fenerbahçe'nin olacağını düşünüyorum. Sebebi ise Fenerbahçe'nin kadrosunun geniş olması. Diğer takımlarda bu kadar alternatif olmadığı için herhangi iyi oyuncu sakatlandığında hemen puan kayıpları oluyor. Fenerbahçe eğer ki devre arasında iyi takviyeler yaparsa şampiyonlukta en favori takım olacaktır. Siz de benim gibi sebebiyle yazın. Lütfen kimseyi kıracak sözler veya tartışma yapmayalım. 🙂

Hocam, neden siz fenerliler her yıl bu sene şampiyon olacağız deyip, 7 yıldır neden olamadınız?

ErcümentÇözer

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Beşiktaş'tan umutluyum ben. Yenilgisiz gidiyorlar son 6 - 7 maçtır.

ErdenayGVN

Picopat
Yer
Jötunheim'de kül döküyor
Fenerbahçe'nin kadrosu çok geniş bu sene şampiyon olmazlarsa sıkıntı büyük olur.Bence Beşiktaş veya Fener olacak bu sene ikisi de çok iyi top oynuyor ama şuan bence Beşiktaş daha formda onun haricinde Galatasaray iyi bir forvet alırsa şampiyonluk yarışına gireceğini düşünüyorum ama bence bu sene Beşiktaş şampiyon olacak.

KorkmaZ27TY

Femtopat
Fenerbahçe'nin kadrosu çok geniş bu sene şampiyon olmazlarsa sıkıntı büyük olur.Bence Beşiktaş veya Fener olacak bu sene ikisi de çok iyi top oynuyor ama şuan bence Beşiktaş daha formda onun haricinde Galatasaray iyi bir forvet alırsa şampiyonluk yarışına gireceğini düşünüyorum ama bence bu sene Beşiktaş şampiyon olacak.
Mesut Özil falan geldi Galatasaraylı olarak bende olmalarını bekliyorum.

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
5
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.
Çok iyi bir form tuttuk ve bunu devam ettireceğimizi düşünüyorum. O yüzden Beşiktaş.

Yeni konular

Yukarı