Bu sezon Premier Lig şampiyonu kim olur?

Katılıyorum dostum Ole'nin de united da teknik direktörlük yapacak cv si yok, zidane bekliyorum bende sancho yu aldılar 100 milyona ferguson da mı karışmıyor anlamıyorum kadro mühendisliği berbat birçok oyuncunun gönderilmesi lazım takım şampiyonlar ligine kalamazsa ronaldo gider.
Su takimi Sir Alex Ferguson yonetse keske. Ama adamin yasi geregi artik futbolda ki stresi kaldiramaz.

Manchester City macinda oynanan futbol, liverpool macinda oynanandan daha kotuydu.

Harbiden sen evinde Manchester derbisinde pozisyon bulamıyorsun. Rakibinde seni uyutup 2-0'ı alarak gidiyor. Liverpool maçında en azından birkaç pozisyon bulmuşlardı. Solskjaer'in büyük takım teknik direktörü olmadığı Liverpool maçında belli olmuştu City maçında daha çok belli oldu. Kolay fikstürde rakibine 2-3 atıp geçiyorlardı ama zor fikstür gelince Solskjaer sadece bakıyor. Ama bence Manchester United kendini toparlar. Ama Solskjaer kesinlikle Manchester United kapasitesindeki bir teknik adam değil.
Favori bizdik. Fakat ogs sağ olsun, bu gidişle 10. oluruz. Şampiyon ise City olur.

Şimdi de Watford mağlubiyeti geldi bu gidişle gerçekten 10.'luğa doğru gidiyor Manchester United.

Son düzenleme:
Çok enteresan şeyler oluyor. Liverpool 13-14 sezonunda Gerrard'ın hatası sebebi ile şampiyonluğu kaybetmişti.
Gerrard şu anda Aston Villa takımının teknik direktörü ve şampiyonluğun bir numaralı adayı City ile oynuyorlar. Eğer City puan kaybeder (şuan maç City 0-2 Aston Villa) ve Liverpool maçını kazanır ise Liverpool şampiyon olacak ve belki de Gerrard borcunu ödeyecek.

Çok enteresan şeyler oluyor. Liverpool 13-14 sezonunda Gerrard'ın hatası sebebi ile şampiyonluğu kaybetmişti.
Gerrard şu anda Aston Villa takımının teknik direktörü ve şampiyonluğun bir numaralı adayı City ile oynuyorlar. Eğer City puan kaybeder (şuan maç City 0-2 Aston Villa) ve Liverpool maçını kazanır ise Liverpool şampiyon olacak ve belki de Gerrard borcunu ödeyecek.
Gerrard efsanesi olduğu takıma 2 şampiyonluk kaybettirdi. 2-0 dan 3 - 2 geçmiş olsun. Liverpoll taraftarı olsam deliye dönmüştüm.

Virtüöz, orkestra şefi. Yine büyük oynadı. Tüm Avrupa Futbolu onu alkışlıyor.

1653244416049.png

EN BÜYÜK!

Geri
Yukarı