Bu sezon Türk takımları nereye kadar gelebilir?

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, bildiğiniz üzere bu sene Avrupa'ya 4 takım gönderek güzel puanlar elde ettik, sizce Fenerbahçe, Trabzonspor, sivasspor, Başakşehir takımlarımız nereye kadar gelebilirler?
Benim tahminlerim = Fenerbahçe grubunu 1. bitirip turnuvaya son 16'da veda edecek, Trabzonspor konferans ligine düşüp orada çeyrek finalde elenecek, Sivasspor grubunu 2. bitirip Avrupa liginden düşen takımlara mağlup olup veda edecek, Başakşehir ise kura şansına da bağlı tabii ki ama en az bir yarı final görüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay be, gerçekten Fener kupayı alır diyenler var. Çocukluğumdan beri Fenerliyim hiçbir zaman bu kadar iyimser olamadım bu takım hakkında. Fener gol yollarında ki sorunlarını çözemez ise kupayı rüyasında görür, en fazla çeyrek final görebilir. Eğer gol yollarında ki sorunlarını çözerse finale bile çıkabilir.

Fenerbahçe kupayı alır Trabzonspor final oynar sivasspor yarı final oynar Başakşehir kupayı alır.

Trabzon ve Avrupa finali mi? Hocam güldürmeyin.

Vay be, gerçekten fener kupayı alır diyenler var. Çocukluğumdan beri fenerliyim hiçbir zaman bu kadar iyimser olamadım bu takım hakkında. Fener gol yollarında ki sorunlarını çözemez ise kupayı rüyasında görür, en fazla çeyrek final görebilir. Eğer gol yollarında ki sorunlarını çözerse finale bile çıkabilir.

Final hiç de kolay değil hocam. Baronili, alexli kadro ile yarı finale gelebildi Fenerbahçe, mert hakan la falan bu iş olmaz. Fenerbahçe'nin bu sene oynayabileceği Max, çeyrek finaldir.

Fenerbahçe kupayı alır Trabzonspor final oynar sivasspor yarı final oynar Başakşehir kupayı alır.

4 takıma da yorum yapmışsınız, 1 tane dediğiniz tutsun hesabımı sileceğim.

Çok iyimsersin be kanka keşke alsa ama gruptan bile zor çıkar.

İmkansız gibi bir şey hocam kupayı almak:D,baronili, alexli kadro yarı finale taşıdı Fenerbahçe'yi.

Avrupa finali Fenerbahçe-Trabzonspor diyorsunuz yani.:D

Son düzenleme:
Trabzon ve Avrupa finali mi? Hocam güldürmeyin.

Final hiç de kolay değil hocam. Baronili, alexli kadro ile yarı finale gelebildi Fenerbahçe, mert hakan la falan bu iş olmaz. Fenerbahçe'nin bu sene oynayabileceği Max, çeyrek finaldir.

4 takıma da yorum yapmışsınız, 1 tane dediğiniz tutsun hesabımı sileceğim.

İmkansız gibi bir şey hocam kupayı almak:D,baronili, alexli kadro yarı finale taşıdı Fenerbahçe'yi.

Avrupa finali Fenerbahçe-Trabzonspor diyorsunuz yani.:D

Hocam dediklerim biri tutarsa bende 3 deve kescem zaten merak etmeyin.

Geri
Yukarı