Bu sitem skyrimi kaldırır mı?

Alper

Hectopat
Merhaba ben skyrimi oynamak istiyorum (görüntü kalitesi öenmli değil kasmasın yeter) bu sistemle oynayabilir miyim?

• 256 mb (512 mb ye kadar paylaşımlı) NVIDIA 7300 le
  • intel pentium 4 3.00 ghz
  • 1 gb ram

(bu sistemle call of duty modern warfare 2 yi düşük özelliklerle çok rahat bir şekilde oynadım)

Skyrim'i yükledim girdim oyuna ancak oyunda ses çıkmıyor ve altyazı yok (ses dosyalarına baktım varlar). Bir de oyun başlarken şehre doğru at arabaları gidiyor ancak araba durunca kimse inmiyor aşağı. Daha doğrusu araba hala gitmeye çalışıyor ama duvarlardan gidemiyor. Acaba neden kaynaklanıyor sorunum.

Ekran kartı üreticileri bir sürücü hazırladıklarında o sürücüyü en çok kullanılan işletim isteminde en iyi çalışacak şekilde ayarlarlar. En çok kullanılan işletim sistemi de Windows 7...

Ayıca 2011 yılında çıkan bir oyunu 2002'de çıkan işletim sisteminde oynamaya çalışmanın mantığını bana açıklayabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı