Bu ''tam kapanma''dan bir şey anlayan var mı?

Makaleler
2
Yer
İzmir
Gerçekten komedi, her gün yeni bir şey çıkıyor. Çakma ''tam kapanma'' komedisiyle devam ediyor. Bakalım yarın kime izin verilecek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten komedi, her gün yeni bir şey çıkıyor. Çakma ''tam kapanma'' komedisiyle devam ediyor. Bakalım yarın kime izin verilecek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sosyal mesafe var. Tatil niye yapmasın?
@F3arlessTR Gülünecek ne var?

Son düzenleme:
Kapanma var diye virüs 2'ye katlandı diyebilirim. Madem kapanma var bir traş olayım diye çıktım bankada sıra var. Marketlerde insanlar dolup taşıyor, hiçbir işe yaramayacak. Ayrıca "500" bin kişi bodruma kaçmış diyorlar.

Kapanma var diye virüs 2'ye katlandı diyebilirim. Madem kapanma var bir tıraş olayım diye çıktım bankada sıra var. Marketlerde insanlar dolup taşıyor, hiçbir işe yaramayacak. Ayrıca "500" bin kişi bodruma kaçmış diyorlar.

Ceza yiyenlerden de hiç Suriye'li veya ıraklıya rastlamadım hep Türk insanı ceza yiyor olan masum insanlara oluyor iç içe geziyor insanlar okulu aç kapat aç kapat yapıyorlar vaka 2'ye katlıyor zaten. Daha sınav derdindeler.

Yeni konular

Geri
Yukarı