Bu tipsiz halimle 400 TL mont aldım

Sen çoktan bitmişsin. Kendini tipsiz, hiçbir vasıfı olmayan biri olarak sanırım uzun süredir tanımlıyorsun ve farkında olmadan da devam ettiriyorsun. Bu şekilde devam edersen ne iyi bir hayatın olur ne de başka bir şeyin. Acilen düzel.

400 TL bir mont için pahalı değil ki görenler neden "o tipinle giydiği monta bak" desin? Sanki bunu aldı da giyiyor.

O mont yelek li galiba.

@oblomovv mont, kışlık bot gibi ürünlere para verilir, marka alınır. Üründen memnunsan, sıcak tutuyorsa iade etme.

Hadi sıcak bölgelerde neyse ama kışı sert geçen bir bölge için kışlık kıyafetlerde ucuza kaçılırsa misli misli fazlasını harcatır. Kaldı ki çocuk gibi her sene boy atak halimiz yok, alınan düzgün bir mont kişiye üniversiteyi rahatlıkla bitirtir. Yani 4-5 yıl boyunca seni soğuktan koruyacak bir ürüne 400 lira vermek az bile :D.

Herhalde senin açtığın bütün konular troll ya da ilgi çekmek için açılmış. Eğer böyle değil ise kesinlikle bir psikoloğa görün derim sana.

Hadi sıcak bölgelerde neyse ama kışı sert geçen bir bölge için kışlık kıyafetlerde ucuza kaçılırsa misli misli fazlasını harcatır. Kaldı ki çocuk gibi her sene boy atak halimiz yok, alınan düzgün bir mont kişiye üniversiteyi rahatlıkla bitirtir. Yani 4-5 yıl boyunca seni soğuktan koruyacak bir ürüne 400 lira vermek az bile :D.

Tabii ki öyle. Benim 4-5 sene önce 500 TL vermiştim montuma hala kullanıyorum taş gibi bir ürün. Açıkçası günümüzde doğru düzgün kışlık bir montun 800 TL'den aşağı olacağını sanmıyorum eğer çok iyi bir indirim veya sezon sonu denk getirilmezse.

Geri
Yukarı