Bu ülke nereye gidiyor?

Onu KKTC vatandaşlarına soracaksın. İngiliz sömürgesi çoğunu değiştirdi. Ha kötü bir şey mi? Hayır, doğru ve olması gerektiği gibi davranıyorlar. Medenileşmişler yani.

İngiliz'e benzemek medenilik mi?

Nereye gidiyoruz? Dün spora gittim dolar 7,91 civarıydı döndüğüm zaman 7,93 olmuş 2 saat içinde. Nereye gidiyoruz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete" (İlk 30 saniye sadece)
Şaka değil gerçek.

İkisi ayrı şey. Azerbaycan Türkiye için stratejik olarak önemli bir ülke, artı olarak kardeş ülkeyiz. Ayrıca Azerbaycan topraklarının tehdit edilmesi Türkiye'nin tehdit edilmesinden farksız değil. Bugün onlar, yarın biz. Zira karşıda Rus'lar ve ermeniler var. Bizim var olmamızı istemeyenler var.

Bizi her zaman arkamızdan vuran Arap'lara yaptığımız yardım karşısında Azerbaycan'a verilen destek hiç.

Gittikçe dibi zorluyoruz, bir gün çakılacağız ama sağlam çakılacağız, hayırlısı.

Olayı hiç böyle yorumlamamıştım. O zaman Suriye'de bizim için stratejik bir nokta değil mi?

Uluslarararası anlaşmalar sandığın gibi değil. Azerbaycanın KKTC'yi tanıması demek Dağlık Karabağ devletini de tanıması demek aynı zamanda, KKTC tüm ülkeler tarafından Türkiye'nin işgal ettiği bölge olarak kabul ediliyor, Karabağ'ta şu anda işgal edilmiş bölge olarak tanınıyor.
Teşekkür ederim.

Neyi kast ettiğine bağlı. Orada yaşan genel rum nüfusu saymazsan medeniler, evet.

Şunu dedin İngiliz sömürgesi altında yaşadılar o yüzden İngiliz'lere benzediler bu da onları medeni yaptı. (Oradaki Türklerden bahsediyorum.) Ben böyle anladım. Yoksa bir problem yok. Doğru mu anlamışım onu tasdik etmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı