Bu videolar çok komik

Dostum işte gerçek mizah diye buna derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

💩🦍
Bence çok samimi. Üzüldüğüm şey ise insanlar çok karamsar oldu. Artık her espriye ''ığığı komik ehee komik'' yapıyorlar. Kardeşim her şeye gülmek zorunda değilsin. Ama engelli gibi ''ığığı mizaj'' yapmayın. Neden her şeyi aşağılama çabasındasınız?

1620730540593.png

Arkadaşlar sakin olun ironi yaptım. Youtube'da sürekli karşıma çıkıyordu. Sizde gülün diye burda paylaştım!
Bence çok samimi. Üzüldüğüm şey ise insanlar çok karamsar oldu. Artık her espriye ''ığığı komik ehee komik'' yapıyorlar. Kardeşim her şeye gülmek zorunda değilsin. Ama engelli gibi ''ığığı mizaj'' yapmayın. Neden her şeyi aşağılama çabasındasınız?
Hocam aslında bu video 2012 yılında yayınlansaydı gülerdik. Ama 2020 yılında paylaşılmış. Facebook'ta olsa biraz şansı vardı.

Dostum işte gerçek mizah diye buna derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

💩🦍

Adam daha green screen'i ayarlayamamış bu beni güldürmez. Sırıtma bile olmadı. Belki yukarıya yazı yazıp gülen surat koymayla komik olunmuyordur.
Bu videoya sadece interneti yeni yeni keşfetmiş, emekli ve 50-60 yaşındaki dayılar ve teyzeler güler.

Katılıyorum.

Gülme krizine hazırlıklı olun!

Yeni konular

Geri
Yukarı