"Bu Windows orjinal kopyası değil 7061" hatası

Meroxy

Femtopat
Daha fazla  
Kısa bir süre önce bilgisayarıma format attım.Windows 10 kurmak istedim ama bu işlerde pek bilgili olmadığımdan bir arkadaşımdan bunu kurmasını istedim ama o da sadece Windows 7-i kura bildi.Her şey iyi güzel falan sonra 1 ay geçti bu sinirbozucu hatayı verdi.Bunu nasıl gidere bilirim diye araştırdım en sonunda CMDR-REARM kodunu yazarak tekrar başlattım pc-yi ve sorun giderildi.Ama yine 1 ay geçti ve şimdi bu hata geri dönmüş durumda CMDR-REARM yazmayı yine denedim ama bu sefer olmadı.Şimdi ne yapa bilirim peki?

Kısa bir süre önce bilgisayarıma format attım.Windows 10 kurmak istedim ama bu işlerde pek bilgili olmadığımdan bir arkadaşımdan bunu kurmasını istedim ama o da sadece Windows 7-i kura bildi.Her şey iyi güzel falan sonra 1 ay geçti bu sinirbozucu hatayı verdi.Bunu nasıl gidere bilirim diye araştırdım en sonunda CMDR-REARM kodunu yazarak tekrar başlattım pc-yi ve sorun giderildi.Ama yine 1 ay geçti ve şimdi bu hata geri dönmüş durumda CMDR-REARM yazmayı yine denedim ama bu sefer olmadı.Şimdi ne yapa bilirim peki?
hocam sistemi aktif etmeniz gerek.

Kısa bir süre önce bilgisayarıma format attım. Windows 10 kurmak istedim ama bu işlerde pek bilgili olmadığımdan bir arkadaşımdan bunu kurmasını istedim ama o da sadece Windows 7-i kura bildi. Her şey iyi güzel falan sonra 1 ay geçti bu sinirbozucu hatayı verdi. Bunu nasıl giderebilirim diye araştırdım en sonunda cmdr-rearm kodunu yazarak tekrar başlattım PC-yi ve sorun giderildi. Ama yine 1 ay geçti ve şimdi bu hata geri dönmüş durumda cmdr-rearm yazmayı yine denedim ama bu sefer olmadı. Şimdi ne yapabilirim peki?

2.26 MB file on MEGA dosyayi indirip yonetici olarak calistirin acilinca klavyeden 4 rakamina basin farkli menu gelince 1 rakamina basin ve bekleyin. Ben kendim kullanıyorum ve ise yariyor abicim.

Geçerli bir lisansınız yok gibi görünüyor. Yeni bir lisans almanız gerekir. "Rearm" komutu, anahtarı bir süreliğine tekrar aktif eder.

KMSCLİENT ve toplu etkinleştirme muhtemel gibi görünüyor. Kalıcı bir etkinleşirme ve orijinallik için OEM ya da Retail bir anahtar ile Windows'u etkinleştirin.

hocam sistemi aktif etmeniz gerek.

2.26 MB file on MEGA dosyayi indirip yonetici olarak calistirin acilinca klavyeden 4 rakamina basin farkli menu gelince 1 rakamina basin ve bekleyin. Ben kendim kullanıyorum ve ise yariyor abicim.
Virüs riski var mı?

Geçerli bir lisansınız yok gibi görünüyor. Yeni bir lisans almanız gerekir. "Rearm" komutu, anahtarı bir süreliğine tekrar aktif eder.

KMSCLİENT ve toplu etkinleştirme muhtemel gibi görünüyor. Kalıcı bir etkinleşirme ve orijinallik için OEM ya da Retail bir anahtar ile Windows'u etkinleştirin.
Bunu nasıl yapa bilirim acaba?

Son düzenleme:
Virüs riski var mı?

Bunu nasıl yapa bilirim acaba?
Windows 10 istemcisini etkinleştirmek istiyorsanız ve anahtara sahip değilseniz internetten bir anahtar satın alabilirsiniz.

Windows 7 istemcisi için cihazınız laptop ve Windows 7 ile geldiyse cihazın altında ki etikette Windows 7 anahtarınız belirtilir. Anahtara uygun edisyonu indirip etkinleşirme yapabilirsiniz.

Windows 10 istemcisini etkinleştirmek istiyorsanız ve anahtara sahip değilseniz internetten bir anahtar satın alabilirsiniz.

Windows 7 istemcisi için cihazınız laptop ve Windows 7 ile geldiyse cihazın altında ki etikette Windows 7 anahtarınız belirtilir. Anahtara uygun edisyonu indirip etkinleşirme yapabilirsiniz.
Bir az geç oldu, üzgünüm ama anahtara uygun edisyonu nasıl indiririm acaba?

Bir az geç oldu, üzgünüm ama anahtara uygun edisyonu nasıl indiririm acaba?
Cihaza yapıştırılan etikette Windows 7 edisyonununuz bulunur. Eski cihazlarda böyledir, yeni cihazlarda direk anakarta gömülür. Yani Windows'un ev edisyonunu indirirseniz işletim sistemi kendini otomatik etkinleştirebilir.

Windows 7 Home Premium, Ultimate ve Professional edisyonları için indirme linki: Rehber: Windows 7 indirme linkleri

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı