"Bu Windows defender bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var" hatası

yncc

Decapat
Daha fazla  
Fotoğrafta görüldüğü gibi virüs ve tehdit korumasına tıkladığımda o şey geliyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    64,1 KB · Görüntüleme: 1.590
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Defender sisteminizden kalkmış gibi duruyor. İlk başta buna bir zararlının sebep olup olmadığını öğrenmek için Malwarebytes taraması gerçekleştirin, zararlı varsa silin.

Windows Defender'ın kayıp/hasarlı dosyalarını onarmak/geri getirmek için CMD'yi yönetici olarak açıp "sfc /scannow" yazın. Eğer işe yaramazsa temiz kurulum yapabilirsiniz.

Sorun çözüldü Power Shell'i yönetici olarak çalıştırın ve şu komutu girin.

Add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode “C:\Windows\SystemApps\Microsoft.Windows.SecHealthUI_cw5n1h2txyewy\AppXManifest.xml”

Sorun çözülecektir.

Sorun çözüldü Power Shell'i yönetici olarak çalıştırın ve şu komutu girin.

Add-appxpackage -register -disabledevelopmentmode “C:\Windows\SystemApps\Microsoft.Windows.SecHealthUI_cw5n1h2txyewy\AppXManifest.xml”

Sorun çözülecektir.

Yaptığım zaman kırmızı yazılar çıkıyor. Biraz daha düzgün anlatır mısınız?

@yncc reis ben de araştırdım ve buldum powershell'i yönetici olarak çalıştır ve şunu yaz

Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Path C:\Windows\SystemApps\Microsoft.Windows.SecHealthUI_cw5n1h2txyewy\AppxManifest.xml -Verbose -Register
Çok teşekkürler. Düzeleceğini beklemiyordum. Yazınca sarı birtakım yazılar çıktı ve ardından defenderi kontrol ettiğimde çalıştı.

Geri
Yukarı