Bu zamana kadar kaç sevgiliniz oldu?

Ooo hocam mahallesi sevgilisi biraz sıkıntıya ben bir ara mahallede bir kızı sevdimn küçükken 7 8 yaşlarında kıza çıkma teklifi ettim bütün mahalleye yayıldı arkadaşlarımda hep bana gülmüştü ne gündü be.
Açıkçası kız bana teklif etmişti. 15 yaşımdayken de 1 kız daha etmişti onu kabul etmedim fakat nedenini bilmiyorum. Ondan sonra hiç teklif gelmedi.

Vallahi şimdiki yeni nesil aşklar artık çok basit olmuş artık kızların tavrida bana açıkçası hoş gelmiyor yok aşko muşko berko filan bilmem şakaları da hiç komik gelmiyor.

Eğer ki kabul ederse 3 4 seneye düğünümüz olursa sizi davet edeceğim.

Vallahi şimdiki yeni nesil aşklar artık çok basit olmuş artık kızların tavrida bana açıkçası hoş gelmiyor yok aşko muşko berko filan bilmem şakaları da hiç komik gelmiyor.

Eğer ki kabul ederse 3 4 seneye düğünümüz olursa sizi davet edeceğim.
Hocam o birazda kızına bağlı. Zaten öyle bir kız tercihiniz olmasın veya sevgiliniz. Bilgili ve güzel bir kız gördünüz mü bağlanamamak zaten elde olmuyor.

Hocam o birazda kızına bağlı. Zaten öyle bir kız tercihiniz olmasın veya sevgiliniz. Bilgili ve güzel bir kız gördünüz mü bağlanamamak zaten elde olmuyor.
Bağlı da güzel bilgili kız kaç tane var bizim ülkede hadi diyelim buldun çoğuna tek yazan kesinlikle sen olmuyorsun 5 tane 10 tane alternatifi oluyor uğraş dur sonra ya ilgisiz kalıyor ya da senden iyi bir alternatifi oluyor. Para falan daha önemli ozguvenden.

Hocalarım ben ümidimi kesmişim terk edildikten beri bir kere bile yapmadım.
Terk edilişimide saymazsak hiç sevgilim olmadı yani muhtemelen olmayacakta.
Fark ettiyseniz profil fotoğrafım gölge nedeni işte bu yüzden!

Yeni konular

Geri
Yukarı