Bu zamanda laptop alınır mı?

Çok gezen birisi değilseniz veya üniversite öğrencisi falan değil iseniz toplama PC almanızı öneririm. Ve bu arada PC alınır, alınmaz değil ama büyük ihtimalle coronadan sonra dolar 6 TL'ye kadar gerileyecek.

Laptop ihtiyacı varsa asıl bu zamanda alınır. Benim gibi 7.Nesil Monster laptop alanlar başını taşa vuruyor. 2 ay daha bekleseydim 500TL farkla çok daha güçlü ve performanslı bir laptop alacaktım heyyy gidi. Bir çok model iyileştirildi, hele de oyuncu laptopu alacaksan, bu zamanda alınır.

Laptop ihtiyacı varsa asıl bu zamanda alınır. Benim gibi 7.Nesil Monster laptop alanlar başını taşa vuruyor. 2 ay daha bekleseydim 500TL farkla çok daha güçlü ve performanslı bir laptop alacaktım heyyy gidi. Bir çok model iyileştirildi, hele de oyuncu laptopu alacaksan, bu zamanda alınır.
2016-2017 yıllarında oyuncu laptopu alanlar kafasını taşa vuruyor. Bende dahil :( Dolar 6.5 civarlarında olduğu için alınmaz bence şu an. Virüsten sonra piyasa düzelince alınabilir.

Hocam sizce bu bilgisayarı alayım mı bekleyeyim mi?
RX560X 1050/1050Ti arasında. Virüs dolayısıyla bütün borsalar küçüldü. Fed faizleri 0'a indirdi fakat önüne geçilmedi. Dolar yükseliyor yakında sokağa çıkma yasağı ilan edildiğinde fiyatlar daha da uçacak. Kaçırmadan almanızı öneririm.

Geri
Yukarı