Rehber Bütçeye göre kulak içi kulaklık önerileri

Mansion

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Lojistik
Bütçeye göre kulak içi kulaklık tavsiyeleri

200TL'ye kadar:

Haylou GT1 TWS IPX5 Kablosuz Kulak İçi Dokunmatik Kontrol Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu bütçede çok iyi. GT1 Pro ile şarj süresi, kutusu ve ufak farklılıkları var.

Lenovo LP1 LivePods IPX4 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Çok tavsiye etmem LP1'i, GT1 varken alınmaz. LP1'i zorunda kalmadıkça almayın mikrofonu çok kötü.

500TL'ye kadar:

Anker SoundCore R100 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

350TL'ye kadar tek rakipli, 53 Pro. Ses performansı ve kalitesi 53 Pro'ya göre birkaç noktada daha iyi.

Ttec AirBeat Duo 2KM127S Gerçek Kablosuz TWS IPX6 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Fiyatına göre bayağı iyi. Çift sürücülü bir kulaklık.

TaoTronics SoundLiberty 53 Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

350TL'ye kadar tek rakipli, Anker R100. En iyi bu bütçedeki kulaklıklardan. Rakibi R100'e göre ses kalitesi ve performansı biraz daha kötü.

Haylou W1 Dokunmatik TWS Bluetooth 5.2 Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hakkında çok bilgi olmayan bir kulaklık. Ama görünen üzere fiyatı 400TL'yi geçmeyecekse oldukça iyi bir gidişata sahip bir kulaklık.

Haylou GT1 Pro TWS IPX5 Kablosuz Kulak İçi Dokunmatik Kontrol Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kendimde kullanıyorum gayet iyi bir kulaklık. Ses kalitesi 190TL'ye aldığım için bu fiyattan değerlendirirsek fazlasıyla başarılı.

Haylou GT1 XR TWS Kablosuz IPX5 Suya ve Toza Dayanıklı Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

GT1 Pro modelininden daha fazla batarya süresi arttırılmış ve Codec bileşenleri daha iyi olan bir kulaklık.

1000TL'ye kadar:

Sony WF-XB700 Extra Bass Özellikli IPX4 Tamamen Kablosuz TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu bütçenin kralıdır kendisi. AirPods kullanmadım net bir şey diyemem ama 3.nesil AirPods'un içinden geçer bu fiyatıyla. Ne beklersin Sony kalitesi… Mid Tiz özellikle Bas efsane bir kulaklıktır. Sadece tasarımı biraz kötüdür. Q10 gibi çok iyi ama kaba. Batarya konusunda üzücü maalesef.

Anker SoundCore Life Dot 2 IPX5 A3922 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Anker Anker Anker… diye boşuna demem. Bu fiyata bu şarj süresi tam tamına toplam 100 saat. Tabii bu fabrika verisi olsa da rahatlıkla 90 saati buluyor. Ses kaliteside aynı oranda efsane. Oldukçada konforlu bir kulaklık. Tam bir spor kulaklığı tipi var zaten. :D Bu arada ses gecikmesi yüksek, oyunlar için uygun değil.

Samsung Galaxy Buds Plus SM-R175NZ Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hakkında detaylı bilgim yok. Kullanıcı geri dönüşleri ve incelemeler bu kulaklığın iyi olduğunu işaret ediyor. Şu anlık bas tizleri iyi olan bir kulaklık. Bir de bir mod ile dışarının sesinin oldukça iyi duyulabilmesini sağlayan mod var. Gürültü azaltma seçeneğinden yoksun maalesef.

Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177NZWATUR TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Piyasada bu Samsung kulaklıklar çok fazla sahteleri mevcut dikkatli olun bu konuda. Buds Live kulaklığını kesinlikle önermiyorum bu arada. Gürültü engelleme modu mevcut iyi olan bir kulaklık.

1500TL'ye kadar:

Anker SoundCore Liberty 2 Pro TWS A3909 Kulak İçi Kablosuz Şarj Kutulu Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
F/P. 2000TL'ye kadar efsane bir kulaklık diyebilirim. Tüm ses kalitesi performansı ile harika olan kulaklıklardan. Pil performansı orta düzeyde tutulmuş 32 saate kadar fabrika verisi var toplamda. Soundcore uygulaması ile iyi EQ ayarlarını yapabilmeye izin veren bir kulaklık. Anker müşterinin rahatlığını biraz önemsiyor galiba;

1642706764875.png

Samsung Galaxy Buds Pro ANC Aktif Gürültü Engelleme IPX7 TWS Kablosuz Kulak İçi SM-R190NZ Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Fiyatını gösteren iyi bir kulaklık. Fazla söze gerek yok. :D uyarımı yapayım bu kulaklık piyasada satılanların neredeyse yarısı sahte, çok dikkatlı olun. Güvenilir satıcıdan alın.

Bütçe çok yüksek ise şöyle bir canavar önereceğim tek bildiğim kulaklıktır kendisi;

Müthiş müthiş müthiş bir kulaklıktır. AirPods Pro'dan 10 tane gelse beni yenemez diyor adeta... Şaka bir yana cidden çok iyi bir kulaklık. AirPods Pro'yu yarı yolda bırakır bana kalırsa.

Not: Onun dışında çok yüksek bütçede çok kulaklık bilmem o yüzden önermem doğru olmaz diye önermedim. Bir de bu düşük veya yüksek kategoride bilmediğim birden fazla kulaklık var onları öneremedim. Elbette bunlar gibi kaliteli kulaklıklar vardır.

Not 2: Bazı kulaklıklar hakkında detay bilgi istiyorsanız sorabilirsiniz bilirsem cevap vereceğim. Buradaki kulaklıkların birazını kullandım. İncelemelerimin birçoğu kendi deneyimlerim, yabancı kaynaklar, kullanıcı geri dönüşleri, incelemelerden gelmekte. Hatam varsa uyarırsanız sevinirim. Şimdiden alanlara hayırlı olsun.

Dosya Ekleri

• 1642706730277.png
    1642706730277.png
    76,6 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
Çok güzel bir liste olmuş hocam elinize sağlık. Yeni fiyatlar yeni ürünler falan derken lazımdı. Çoğu kişi de bilinçsizce öneride bulunuyor. Hala Xiaomi AirDots 2 önerenler var.

Nefret ediyorum Airdots 2'den ya. Annemde var ve sesi o kadar kısık veriyor ki anlatamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı