Bütün dosyalar salt okunur oldu

• Konuyu başlatan Eriqa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

Eriqa

Hectopat
Yer
İzmir
Beyler bütün dosyalar salt okunur oldu. Bu yüzden Steam'den oyun da indiremiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:
Hangi dosyayı salt okunur yaptıysan geri kutucuğu kaldırarak uygulama sonucu işlem gerçekleştirebilirsin. Ama yeni kullanıcı ile bilgisayar üzerinde sadece oyun Save extra indirilen masaüstü kayıtlı dosyalarınız olmaz. O kullanıcı üzerinde önemli bilgileriniz varsa kopya alabilirsiniz.

Hangi dosyayı salt okunur yaptıysan geri kutucuğu kaldırarak uygulama sonucu işlem gerçekleştirebilirsin. Ama yeni kullanıcı ile bilgisayar üzerinde sadece oyun Save extra indirilen masaüstü kayıtlı dosyalarınız olmaz. O kullanıcı üzerinde önemli bilgileriniz varsa kopya alabilirsiniz.

Hocam salt okunuru kapatıyorum. Sonra bir daha özelliklere geldiğimde kendiliğinden açık oluyor. Asıl sorunda burada zaten. İlk yöntemi de denedim fakat olmadı.

Hocam salt okunuru kapatıyorum. Sonra bir daha özelliklere geldiğimde kendiliğinden açık oluyor. Asıl sorunda burada zaten. İlk yöntemi de denedim fakat olmadı.
Başlat->Programları ve dosyaları ara kısmına "regedit" yazıp sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştıralım. Kayıt defterinde HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{993BE281-6695-4BA5-8A2A-7AACBFAAB69E} kısmına gelelim.

Burada bulunan "Default" değerinin "Microsoft Office Metadata Handler"

ManuelSafeSave değerinin "1" olması gerekiyor.

Bu bölümde sağ tıklayıp yeni bir DWORD 32 bit kayıt girdisi ekleyelim.

Eklediğimiz yeni kayıt girdisine "NoOpLock" ismini vererek değerini "1" olarak girelim.

Yine kayıt defteri içerisinde HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{993BE281-6695-4BA5-8A2A-7AACBFAAB69E} kısmına gelelim.

Bu bölümde sağ tıklayıp yeni bir DWORD 32 bit kayıt girdisi ekleyelim.

Eklediğimiz yeni kayıt girdisine "EnableShareDenyNone" ismini vererek değerini "1" olarak girelim.

Bilgisayarınızı yeniden başlatarak tekrar deneyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı