Bütün Online Oyunlarda Ani Ping Artışı

Euvrat

Centipat
Oynadığım bütün online oyunlarda (CS:GO, LOL, Paladins, Rocket League) pingim 55-60 arasındayken bir anda 270-300'e çıkıyor ve oyun yaklaşık 3 saniyeliğine takılıyor. Ama CO-OP oyunlarda böyle bir şey söz konusu değil rahatça oynayabiliyorum. Ayrıca evdeki dizüstü bilgisayarda (sorunun olduğu bilgisayar masaüstü) aynı internetten LOL açtığımda hiçbir sorun olmadan oynayabiliyorum. Ve bir anda başladı bu sorun, sorun ortaya çıktığında; PC'ye format attım düzelmedi, Windows 7'den Windows 10'a yükselttim yine düzelmedi, internet sağlayıcımı aradım sinyal sorunu gibi bir şey var dedi servis geldi modeme birkaç şey yaptılar yine düzelmedi. Gerçekten bıktım artık online oyun oynamak istiyorum bütün hikayeli oyunları bitirdim çözümü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Son düzenleme:
Masaüstü bilgisayara eğer kablo ile bağlantı kuruyorsanız kablonuzda oksitlenme olmuş olabilir. Ucu yeşilimsi olmuştur dikkat ederseniz. Onun dışında eğer Wifi Adaptör ile kullanıyorsanız arızalı olabilir.

Hocam genelde oyun serverları ile alakalı oluyor. Biraz da altyapı. Ek olarak bir şey söylemek istiyorum. Windows 10 ' a geçmeniz çok kötü olmuş. Windows 7 ' de kalmanız sık oyun oynayan birisi iseniz benim gibi sıkıntı çekersiniz. Hem FPS ' i gereksiz düşüyor hem de internet bakımından kötüleştiriyor. Oyunlar için Windows 10 kötü bir seçim.

Hem FPS ' i gereksiz düşüyor hem de internet bakımından kötüleştiriyor. Oy
Normalde benim de planlarım arasında yoktu Windows 10'a geçmek, bilgisayarı kontrol etmesi için bilgisayarcıya götürmüştüm adam windows 10 kendi kendine bazı sorunları çözüyor diye windows 10 yapmış neyse ki gözle görülür bi fps düşüşü yaşamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı