Bütün vücudum kabardı ve kaşınıyor

Ya yediğiniz/temas ettiğiniz bir şey dokunmuştur ya da karaciğer de sıkıntı var.

Hocam söylemesi ayıp küçükken benim de bacak aramda aynısı olmuştu 2 saniye duramıyordum olduğum yerde. Sonra sabah uyandım -zaten o gece zor uyumuştum- geçmiş.

Arkadaşlar bu rahatsızlık olmadan önce mangal yapmıştık. Bir süre sonra yine yaptık yine aynısı oldu. Çünkü tavuk satın aldığımız yer bozuk ürün satıyormuş. 4 kişi yemiştik 2 kişide oldu bu rahatsızlık. Satın aldığımız yer reddetti tabii ama birçok şikayet almışlar bu konuda.

Toksiditeden dolayı zehirlenmişsin dediğine göre. Dediğim gibi kremler filan işe yaramaz. Kan testinde çıkardı doktor deneyimliyse anlamıştır anamnezden. Burada detay alamadığımızdan doktora gtmen iyi olmuş. Ambalajlı ve tarihi geçmemiş değiştirilmemiş ürünleri almaya dikkat edin bundan sonra.

Toksiditeden dolayı zehirlenmişsin dediğine göre. Dediğim gibi kremler filan işe yaramaz. Kan testinde çıkardı doktor deneyimliyse anlamıştır anamnezden. Burada detay alamadığımızdan doktora gtmen iyi olmuş. Ambalajlı ve tarihi geçmemiş değiştirilmemiş ürünleri almaya dikkat edin bundan sonra.
Teşekkürler yorumunuz için artık dikkat ediyorum aldığım yiyeceklere.

EDİT : Pardon kendi konum zannettim bir an özür dilerim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı