Bütün Windows sürümleri hâlâ destek alsaydı hangi Windows sürümünü kullanırdınız?

GokhanYigitGya

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer Bursa Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütün Windows sürümleri hâlâ desteklenseydi hangi Windows sürümünü kullanırdınız?
Ayrıca neden seçtiğiniz Windows sürümünü kullanırdınız?

Ben bütün bilgisayarlarımda Windows 7 kullanırdım. Çünkü en güzel arayüz onda ve 1GB RAM'le bile orta hızda çalışabiliyor. 8 ve 16 GB RAM ile düşünemiyorum bile.

Bütün Windows sürümleri hâlâ desteklenseydi hangi Windows sürümünü kullanırdınız?

Ben bütün bilgisayarlarımda Windows 7 kullanırdım. Çünkü en güzel arayüz onda ve 1GB RAM'le bile orta hızda çalışabiliyor. 8 ve 16 GB RAM ile düşünemiyorum bile.
Windows 7, eski 1GB RAM olan sistemimde bile mükemmel hızda çalışıyordu. 2016 Zula anılarımı özlüyorum :(

Windows 11 ve Windows 7

Windows kullanmazdim, olsa olsa dual boot. Acikcasi tarafli olarak desteklendigini kaanatindeyim, bu destegin yarisini Linux ailesine verselerdi her sey cok daha farkli olabilirdi diye dusunuyorum.

Su an yazilim destegi ve alisagelmis bir sey oldugu icin kullaniyoruz. Sahsen gene modlanmis Windows 10 kullanirdim...

Geri
Yukarı